Barikové cuvée z Languedocu & Náušnice "Séduction"

Ušlechtilé aromatické cuvée z odrůd Grenache Blanc a Roussanne z vyšších poloh v Languedocu, které bylo  několik měsíců zušlechťováno v barikových sudech. Nabízí delikátní vůní akátu, broskví a pomela a ležerní aroma křovinaté vegetace "garrigue". V chuti je šťavnaté, s barikovými tóny hřebíčku a vanilky. Nabízíme v dárkovém balení společně s originálními náušnicemi "Séduction" z červených a bílých mačkaných korálků. Přitažlivý dárek pro ženy, které se chtějí odlišit.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z červených a bílých mačkaných korálků a bižuterního kovu, délka 6,6 cm vč.háčku
1x Papírová krabice v přírodním stylu 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
799 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Barrique (225 až 228 l)
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Saint-Chinian
Odrůda: 50% Grenache blanc, 50% Roussanne
Ročník: 2016

Château Saint Cels - Confidentielle Mille Etoiles, Saint-Chinian Blanc 2016

Toto ušlechtilé bílé cuvée pochází z nejlepších parcel vinařství Saint-Cels, které se nachází ve vyšších polohách Languedocu, v apelaci Saint-Chinian. Půda je zde železitá, cihlově červená a najdeme v ní pozůstatky lastur mořských živočichů, roztříštěných na tisíce kousků. Cuvée bylo vyrobeno z odrůd Grenache Blanc a Roussanne a bylo několik měsíců zušlechťováno v barikových sudech. Nabízí delikátní vůní akátu, broskví a pomela a ležerní aroma křovinaté vegetace "garrigue". V chuti je šťavnaté, s barikovými tóny hřebíčku a vanilky. Doporučujeme k lehčím pokrmům z drůbeže nebo zeleninovým salátům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: