Burgundské barikové Chardonnay & 2 skleničky

Výjimečné Chardonnay z burgundských vinic s okouzlující vůní broskví, máslových croissantů a vanilky a bohatou chutí broskví a mandlových koláčů, s vynikající intenzitou, které bylo zušlechťováno v barikových sudech. Nabízíme v luxusním dárkovém balení s párem skleniček s barevnou stopkou v modré papírové krabici se saténovou výstelkouDodáváme také ve variantě s červenou krabicí (uveďte do poznámky v objednávce).

SADA OBSAHUJE:

2x Sklenička na bílé víno s barevnou stopkou, objem 350 ml, výška 23 cm
1x Papírová krabice modrá s bílou saténovou výstelkou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Namísto jutové ozdoby Vám dárkovou krabiciza symbolickou 1 Kčzabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
899 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Barrique (225 až 228 l)
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Bourgogne
Odrůda: 100% Chardonnay
Ročník: 2016

Château de Champ-Renard, Bourgogne, Blanc 2016

Přímo v srdci Beaujolais najdete Château de Champ-Renard, kde tradice vinohradnictví sahá až do roku 1765. Při výrobě tohoto 100% Chardonnay byly využity všechny klasické burgundské techniky - zrání vína na kvasničných kalech s častým promícháváním, tzv "battonage" a zrání vína v nových i použitých dubových sudech. Díky těmto technikám víno získalo velmi expresivní vůni broskví, zimolezu, vanilky a máslových croissantů, v chuti je bohaté, plné, se stopami broskví a mandlových koláčů s velmi dobrou intenzitou a dlouhým ovocným závěrem. Doporučujeme k sofistikovaným pokrmům z ryb a drůbežího masa s omáčkou, zeleninovým pokrmům se sýrem nebo ke zrajícím sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: