Červené cuvée s vůní lékořice + 2x Tapenáda z oliv

Elegantní sametové cuvée s vůní lékořice, červeného rybízu, zralých ostružin a tabáku z údolí jižní Rhôny z odrůd Carignan, Cinsault, Grenache a Syrah v doprovodu tradiční jihofrancouzská tapenády - v dárkové sadě nabízíme obě verze - ze zelených a černých oliv. 

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Tapenáda z černých oliv 
1x Tapenáda ze zelených oliv
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.11.2020
do 3 dnů
440 Kč / ks 364 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Vallée du Rhône
APELACE: AOC Côtes du Rhône
 

Domaine de Magalanne hospodaří na 25 ha asi 20 km od Avignonu a pěstuje tradiční rhônské odrůdy - toto cuvée z odrůd Carignan, Cinsault, Grenache a Syrah je typickým příkladem své apelace. Ve vůni najdeme lékořici, červený rybíz a tabák, chuť je plná čerstvého ovoce s měkkými, hedvábnými tříslovinkami. Doporučujeme k vepřovému masu, pečenému kuřeti nebo krůtě, k tvrdým zralým sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de Magalanne
Vinařství Domaine de Magalanne najdete ve vesnici Domazan asi 20 km západně od Avignonu v regionu jižní Rhôny. Je to rodinný podnik, který hospodaří na 25 ha a specializuje se na výrobu klasifikovaných vín v rámci apelace Côtes du Rhône. Celá rodina se s velkou vášní stará o své vinice, aby vám mohli nabídnout prestižní červená, růžová a bílá vína, která jsou pravidelně oceňována medailemi a odborníky na různých soutěžích. Jejich vína jsou skvělým doprovodem pro vaše gurmánské zážitky z jídla. 

Říká se, že vinná réva je především součástí historie země, je to však také historie lidstva, houževnatosti člověka a jeho způsobu života. Lidé z vinařství Domaine de Magalanne, doslova zamilovaní do svých vinic, přinášejí ovoce tohoto dědictví a předávají svým stejně nadšeným zákazníkům prostřednictvím svého vína veškerý um vinaře, respektujícího přírodu a živostní prostředí.

Kontaktní informace:
Adresa:
431 Route de Signargues, 30390 Domazan, France
Email: domainedemagalanne@gmail.com
Web: http://www.vin-magalanne30.com