Šarmatní burgundské Chardonnay v dárkovém balení

Charismatické Chardonnay v originální láhvi, vyrobené podle tradičních burgundských postupů vinifikace, včetně zrání v barikových sudech, které se staly normou vinařů po celém světě. Nabízíme v dárkovém setu společně s oblíbeným artyčokovým krémem, který je skvěle doplní masové speciality a se sadou tradičních francouzských hořčic 4 příchutí.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Crème d'artichauts - Artyčokový krém
1x Sada 4 francouzských hořčic - tradiční, s estragonem, se zeleným pepřem, s černým rybízem
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.11.2020
do 3 dnů
690 Kč / ks 570 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Burgundsko
 

Přímo v srdci Beujolais najdete Château de Champ-Renard, kde tradice vinohradnictví sahá až do roku 1765. Le Bo Bo je bílé víno vyrobené z 100% Chardonnay, osvěžující a příjemná chuť i vůně citrusového ovoce, doprovázená jemnou mandlí, doprovázená lehkou a příjemnou dochutí. Kombinace svěžesti, respektu k ovocnému aroma a intenzitě chuti si získá vaši přízeň nejen jako doprovod k pokrmům z ryb a světlých mas.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independants
Château de Champ-Renard
Vinařství Château de Champ-Renard je situováno 40 km severovýchodně od Lyonu ve vesnici Blacé, vklíněné do svahů s vihohrady v přímo v srdci Beaujolais. Zámek Champ-Renard je zmiňován už ve feudální epoše. Marquis d’Espinay de Laye se v roce 1765 rozhodl transformovat zámek a okolní parcely na vinařský podnik. A v této době byly také středověké podzemní místnosti přestavěny na vinné sklepy.

V roce 2014 koupili usedlost Denis Garnier a Fabienne Vilain a započali s celkovou rekonstrukcí zámku, aby z něj vytvořili své rodinné sídlo a vrátili zámku jeho nádheru a pestrý život. 

Respekt k biologickému životu v půdě, k obdělávání půdy a vinné révy, ruční sklizeň při naprosté zralosti hroznů, rozumný boj proti nemocem a škůdcům ve vinici - to jsou praktiky, používané pro získání velmi kvalitních hroznů a zejména vynikajích vín vinařství.

Doména získala certifikát Terra Vitis, což je vysoce uznávaná certifikace Ministerstva zemědělství za přínosy pro životní prostředí. 

Zásadní roli hrají pro vinařství tradice a znalosti, předávané z pokolení na pokolení. Výroba vína probíhá v tradičním vinném sklepě ve velkých sudech. Hrozny jsou sklízeny a přepravovány s velikou pečlivostí, aby si zachovaly svoji bohatost extraktu a výraz terroiru. Veškeré výrobní procesy ve vinném sklepě jsou řízeny, kontrolovány a podléhají optimální zpětné vysledovatelnosti.

Kontaktní informace:
Adresa:
132 route de Champrenard, 69460 Blacé, France
Email: champrenard@yahoo.fr
Web: http://www.chateaudechamprenard