Impozantní Châteauneuf-du-Pape + 3 francouzské delikatesy

Špetka luxusu v ikonické láhvi z údolí Rhôny - zástupce slavné apelace Châteauneuf-du-Pape nabídne vše, co od něj očekáváte - temně rubínovou barvu, intenzivní plnou chuť a vůni zralého ovoce a koření a sametově jemné, elegantní tříslovinky. Jeho  vznešenost vynikne v doprovodu tria francouzských delikates, které zaujmou jemnou a lahodnou směsicí chutí. Podáváme teplé nebo studené, s křupavou bagetkou nebo toastem.

 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. Pokud preferujete minimalistický papírový design bez dřevité vlny, uveďte tuto volbu do poznámky
 
Sada obsahuje:
1x Délice de Canard aux Oignons Confits - Kachní paštika s konfitovanou cibulkou
1x Délice de Foie Gras aux figues - Jemná paštika z husích jater s fíky
1x Délice de Foie Gras au piment d'Espelette - Paštika s husích jater s pepřem Espelette
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.10.2020
do 3 dnů
1 299 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bordeaux

 

Typický zástupce slavné apelace Châteauneuf-du-Pape nabídne vše, co od něj očekáváte - temně rubínovou barvu, intenzivní chuť a vůni zralého ovoce a koření a sametově jemné, elegantní tříslovinky. Stojí za to si jej vychutnat jen tak, ještě více však vynikne za doprovodu kulinářských specialit ze zvěřiny nebo tmavého masa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants978ffd_e6a4f50ed6bc44dea1e88303a2f68ff7~mv2_d_2941_2540_s_4_2

Domaine Lou Dévet
Vinařství Domaine Lou Dévet je rodinné vinařství, které obhospodařuje svých 22 ha nedaleko Châteauneuf-du-Pape již 6 generací. Až do roku 2006 bylo vinařství členem nedalekého družstva, avšak Sandra a Jean-Marc Tortovi se rozhodli jít svou vlastní cestou a od tohoto roku vyrábějí s pečlivostí sobě vlastní svá osobitá vína - kořenitá červená a bílá z oblázkových vinic apelace Châteauneuf-du-Pape a regionální bílá, růžová a červená z vinic, pokrytých růžovým jílem.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
7 Chemin du Grand Plantier, 84370 Bedarrides, France
Email: jms.tort@wanadoo.fr
Web: https://www.loudevet.com