Neohodnoceno

Vignobles Garzaro - Clos des Amandiers, Pomerol Rouge 2015

Bohatý a sametový Pomerol pro sváteční chvíle za zajímavou cenu, s aroma černého rybízu, vanilky, toastu a kouře

Aromatické, šťavnaté cuvée z Pomerolu, vyrobené z typických odrůd oblasti 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc s komplexním aroma a chutí zralého červeného a černého ovoce, s vůní vanilky, kouře a toastu. Hedvábné, měkké a poddajné tříslovinky, plné a strukturované tělo, vynikající intenzita a závěr - doporučujeme k výraznějším pokrmům z hovězího masa, grilovaným steakům, zvěřině nebo výraznějším sýrům.  

Můžeme doručit do:
6.4.2020
do 3 dnů
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH
Kategorie: Francouzská vína
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Pomerol
ODRŮDA: 10% Cabernet franc, 90% Merlot
ROČNÍK: 2015

BARVA:  Temná rubínová barva, s granátovými odlesky

AROMA:  Aromatické, vůně dřeva, bohatá vůně černého rybízu a černého ovoce, intenzivní aroma červených plodů, lékořice, vanilka, lehké kouřové aroma, toast

CHUŤ:  Aromatická, plná, šťavnatá chuť ovoce, černý rybíz, černé plody, známky vanilky. Jemné, poddajné tříslovinky, strukturované tělo s výbornou intenzitou a dlouhou persistencí.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ:  Pěstováno dle zásad integrovaného zemědělství, ruční sklizeň, používání třídících stolů, úplné odzrnění, fermentace v nerezových tancích s termoregulací, klasická vinifikace, zrání nových barikových sudech.

OCENĚNÍ:

Concours des vins des vignerons indépendants 2017 : Zlatá medaile

DOPORUČENÉ POKRMY:  Hovězí maso, bifteky, hovězí steaky, zvěřina, bažant, sýry

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ:  18° - 20°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA:  2015-2020

OBSAH ALKOHOLU:  13%

OBJEM LÁHVE:  0,75

 

 

 logo vignerons independants pro eshopfontbaude20190123064151.814-3712102457 (kopie)

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com