Červené cuvée s vůní lékořice + 2 masové speciality

Elegantní krémové cuvée s vůní lékořice, červeného rybízu, zralých ostružin a tabáku z údolí jižní Rhôny v dárkové sadě se 2 masovými specialitami pro skutečné gurmány - farmářskou paštikou se zeleným pepřem a s armagnakem

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Pâté Pur Porc au Foie Frais à L'Armagnac - Paštika z vepřových jater s armagnacem
1x Terrine de Campagne au Poivre Vert - Farmářská terina se zeleným pepřem
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
29.10.2020
do 3 dnů
440 Kč / ks 364 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Vallée du Rhône

1x Domaine de Magalanne Côtes du Rhône Rouge 2019

Vinařství Château de Coudot z Haut-Médoc pěstuje tradiční odrůdy z oblasti Bordeaux - také toto cuvée bylo vyrobeno z odrůd Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot. Má velmi tmavě rubínovou barvu, v chuti a vůni delikátní červené a černé ovocné plody. Jednoduché víno pro jakoukoliv příležitost, vhodné k uzeninám, zeleninovým pokrmům, drůbeži nebo vepřovému masu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de Magalanne
Vinařství Domaine de Magalanne najdete ve vesnici Domazan asi 20 km západně od Avignonu v regionu jižní Rhôny. Je to rodinný podnik, který hospodaří na 25 ha a specializuje se na výrobu klasifikovaných vín v rámci apelace Côtes du Rhône. Celá rodina se s velkou vášní stará o své vinice, aby vám mohli nabídnout prestižní červená, růžová a bílá vína, která jsou pravidelně oceňována medailemi a odborníky na různých soutěžích. Jejich vína jsou skvělým doprovodem pro vaše gurmánské zážitky z jídla. 

Říká se, že vinná réva je především součástí historie země, je to však také historie lidstva, houževnatosti člověka a jeho způsobu života. Lidé z vinařství Domaine de Magalanne, doslova zamilovaní do svých vinic, přinášejí ovoce tohoto dědictví a předávají svým stejně nadšeným zákazníkům prostřednictvím svého vína veškerý um vinaře, respektujícího přírodu a živostní prostředí.

Kontaktní informace:
Adresa:
431 Route de Signargues, 30390 Domazan, France
Email: domainedemagalanne@gmail.com
Web: http://www.vin-magalanne30.com