Elegantní červené cuvée z údolí Rhôny s delikatesami

Elegantní krémové červené cuvée z údolí Rhôny s intenzivní vůní konfitovaného ovoce, lékořice a  koření a plnou, bohatou chutí - ideální parter pro gurmánská soirée. Nabízíme v dárkovém balení společně se sardinkami z vyhlášeného provensálského domu Maison Ferrigno a pochoutkou z konfitovaných cibulek

Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. 
 
Sada obsahuje:
1x Sardines Huile d'Olive Vierge Extra - Sardinky v panenském olivovém oleji 
1x Confit d'Oignon - Pochoutka z konfitované cibule
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
29.10.2020
do 3 dnů
450 Kč / ks 372 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Côtes du Rhône Villages

Domaine de Magalanne - Terre de Galettes Côtes du Rhône Villages Rouge 2018

Domaine de Magallane hospodaří na 25 ha asi 20 km od Avignonu a pěstuje tradiční rhônské odrůdy - tato novinka vinařství je vyrobena z odrůd Grenache, Syrah a Mourvèdre si vás získá svou elegancí a intenzivní vůní konfitovaného ovoce, tmavých plodů a lékořice. Obdobně laděnou chuť doplní sametově hedvábné tříslovinky. Doporučujeme k tmavým masům, drůbeži nebo k italské kuchyni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de Magalanne
Vinařství Domaine de Magalanne najdete ve vesnici Domazan asi 20 km západně od Avignonu v regionu jižní Rhôny. Je to rodinný podnik, který hospodaří na 25 ha a specializuje se na výrobu klasifikovaných vín v rámci apelace Côtes du Rhône. Celá rodina se s velkou vášní stará o své vinice, aby vám mohli nabídnout prestižní červená, růžová a bílá vína, která jsou pravidelně oceňována medailemi a odborníky na různých soutěžích. Jejich vína jsou skvělým doprovodem pro vaše gurmánské zážitky z jídla. 

Říká se, že vinná réva je především součástí historie země, je to však také historie lidstva, houževnatosti člověka a jeho způsobu života. Lidé z vinařství Domaine de Magalanne, doslova zamilovaní do svých vinic, přinášejí ovoce tohoto dědictví a předávají svým stejně nadšeným zákazníkům prostřednictvím svého vína veškerý um vinaře, respektujícího přírodu a živostní prostředí.

Kontaktní informace:
Adresa:
431 Route de Signargues, 30390 Domazan, France
Email: domainedemagalanne@gmail.com
Web: http://www.vin-magalanne30.com