Šampaňské v dárkové sadě s originální květinou

Originální dárek z kraje Champagne - zářivá zlatá barva a něžné květinové aroma vás přenesou do šarmantního údolí řeky Marny kde bylo vyrobeno toto vynikající cuvée v kvalitě Brut. Dodáváme v dárkové sadě s originální ručně vyráběnou květinou ve tvaru srdce - pro radost a potěšení zejména něžného pohlaví.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Originální ručně vyráběná květina ve tvaru srdce
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
29.10.2020
do 3 dnů
890 Kč / ks 736 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 
Ochutnejte, jak chutná skutečný terrroir! Zářivá žlutá barva se zlatými odlesky, výrazné květinové a ovocné aroma a harmonická chuť vás přenesou do šarmatního údolí řeky Marny na prosluněné vinice pana Daniela Moreau, z jejichž hroznů bylo vyrobeno toto vynikající cuvée v kvalitě Brut. Víno má svěží a velmi šťavnatou květinovou až minerální chuť, dobře strukturované tělo s dlouhým závěrem. Je vhodné k pokrmům z ryb nebo jako aperitiv.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Champagne Daniel Moreau
Rodinné vinařsvtí pana Daniela Moreau najdete na pravém břehu řeky Marny v apelaci Vallée de la Marne. Jejich parcely na úbočích pahorků Vandières, Châtillon sur Marne a Verneuil jsou situovány na jih a jihozápad. Tyto výjimečné pozice umožňují výrobu šampaňských vysoké kvality s typickými známkami terroiru, který se zrcadlí ve jejich vínech. Vinice jsou kultivovány bez používání pesticidů nebo jiných chemických herbicidů. Vinařství získalo v roce 2016 certifikát HVE, 3.stupeň (za vysoký přínos k životnímu prostředí) a VDC (pro dlouhodobě udržitelné vinohradnicví v Champagni). Od září 2017 je vinařství pod dozorem Certpaq BIO v procesu přechodu na biologické zemědělství.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Moulin, 51700 Vandières, France
Email: contact@champagne-daniel-moreau.fr
Web: http://www.champagne-daniel-moreau.fr