Dárkové Chardonnay z Burgundska - Puilly Fuissé

Dárek pro znalce a opravdové milovníky vín - rustikální, minerální a šťavnaté Chardonnay z vyhledávané apelace Pouilly-Fuissé v Burgundsku. Zlatá barva, komplexní vůně dřeva, minerálů, grapefruitu a pražených mandlí je ztělesněním specifického terroiru této vinice, kde dominuje vápenec. 
 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
539 Kč / ks 445 Kč bez DPH
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Pouilly-Fuissé
Položka byla vyprodána…

Domaine Sangouard-Guyot - Quintessence, Pouilly-Fuissé, Blanc 2017

Rustikální, minerální a šťavnaté Chardonnay z AOC Pouilly-Fuissé v Burgundsku pro vaše gurmánské zážitky. Zlatá barva, komplexní vůně dřeva, minerálů, grapefruitu a pražených mandlí je ztělesněním specifického terroiru této vinice, kde dominuje vápenec. Plné lahodné tělo, bohatá intenzita chuti. Ryby, telecí maso nebo třeba žabí stehýnka - tak chutná Burgundsko!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine Sangouard-Guyot

Vinařství Domaine Sangouard-Guyot je situováno přímo v srdci Pouily-Fuissé, mezi slavnými skalisky Solutré a Vergisson. Rodina Sangouard-Guyotů vlastní tyto jedinečné vinice již od 18.století. Její současný vlastník Pierre-Emmanuel Sangouard převzal vinařství od svého otce v roce 1997 a v roce 2000 připojil ještě doménu Guyot od rodičů své manželky a založil doménu Sangouard-Guyot.

Profilační odrůdou vinařství je Chardonnay, které svým charakterem odráží bohatost a diverzitu burgundského terroiru. Chardonnay z těchto vinic se vyznačují zvláště svůdným ořechově máslovým aroma, rustikálním tělem a dobrou vláčností. Předepsaný výnos apelace nepřesahuje 50 hl/ha. Tato vína vysoké kvality jsou uznávána odborníky a pravidelně oceňována na národních a mezinárodních soutěžích. 

Kontaktní informace:
Adresa:
83, Rue du Repostère, 71960 Vergisson, France
Email: domaine@sangouard-guyot.fr
Web: http://www.domaine-sangouard-guyot.com/