DÁRKOVÝ SET - Crémant de Bourgogne + 2 skleničky

Velmi jemné perlení, příjemná chuť citrusového ovoce a jemně minerální podtón charakterizují tento noblesní šumivý Crémant z Burgundska, vyrobený ze 100% Chardonnay. Crémanty z Burgundska se vyrábějí obdobnou tradiční metodou druhotného kvašení v láhvi, jako jejich sousedé ze Champagne a nabízejí výjimečný poměr ceny a kvality. Darujte příjemné překvapení - v doprovodu se stylovými skleničkami!!!
Dodáváme v papírové krabičce v přírodním stylu.
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šumivé víno s nápisem "Crémant" a okrasným listem révy
1x Dárková krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.10.2020
do 3 dnů
589 Kč / ks 487 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bourgogne
 
Tento crémant z vinařství Domaine Striffling v samém srdci Beaujolais je vyrobený ze 100% Chardonnay a kromě jemných ovocných tónů citrusového ovoce a grapefruitu nám nabídne lehce minerální aroma díky žulovým půdám, na kterých vinařství pěstuje své hrozny. Jemné bublinky a delikátní chuť a dlouhý závěr z něj činí vhodného společníka k desertům, lehkým pokrmům z ryb a zeleniny nebo pro slavnostní příležitosti s rodinou a přáteli
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independants 
Domaine Striffling
Vinařství Domaine Striffling z vesnice Régnié Durette obhospodařuje vinice v srdci Beaujolais již od roku 1678. Dnes jim patří 14 ha v apelacích Régnié a Beaujolais Village. Vinařství aplikuje metody biologického a biodynamického zemědělství - používá pouze povolené prostředky ochrany na bázi síry a mědi, žádné insekticidy, k práci na vinici využívá lunárního kalendáře známého z biodynamického hospodaření - a k tomu nepotřebuje žádné certifikáty. Také ve sklepě se maximálně dodržuje biodynamický přístup, s maximání péčí a respektem k výslednému produktu. Tradiční dlouhá macerace dávají jejich vínům nezaměnitelný charakter. 
Kontaktní informace:
Adresa:
La Ronze - 94 Chemin des Lilas, 69430 Régnié Durette, France
Email: contact@domainestriffling.fr
Web: http://www.domainestriffling.fr