DÁRKOVÝ SET - Ročníkové šampaňské s elegantními skleničkami

Výjimečné ročníkové šampaňské z těch nejlepších vinic Champagne z regionu Montagne de Reims v kategorii Premier Cru. Bylo vyrobeno z 50% Chardonnay a 50% Pinot Noir z ročníku 2014. Nabízíme spolu se slavnostními skleničkami se zlatými confetti.
 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. 
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šumivé víno se zlatými confetti
1x Dárková krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
3.12.2020
do 3 dnů
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir
 

Šampaňské z těch nejlepších vinic Champagne z regionu Montagne de Reims v kategorii Premier Cru. Bylo vyrobeno z 50% Chardonnay a 50% Pinot Noir z ročníku 2014. Vyrovnané, aromatické, strukturované s výbornou dochutí - skvělá vstupenka do světa šampaňských vín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsvisuel-accueil

Champagne Pâques et Fils

Historie vinařství Champagne Pâques et Fils se začíná psát v roce 1905, kdy se pra-pradědeček Achille Pâques oženil s dcerou vinaře Aurore Prevot a zcela pak propadl kouzlu své ženy a povolání vinaře. Stal se pak prvním vinařem ve vesnici, který vlastnil svůj vlastní lis a svého času lisoval hrozny pro ostatní vinaře v regionu. Achille potom musel odejít do války a bojoval u Verdunu - ve zdraví se vrátil a zplodil 3 syny - 2 z nich pokračují v rodinné tradici a věnují se pěstování a výrobě vín v regionu Champagne. 

Dnes je to Phillippe a Lam Pâques, kteří se věnují 12,5 ha rodinného vinařství Champagne Pâques et Fils v aktrativní lokalitě Montagne de Reims, všechny jejich parcely jsou klasifikovány jako Premier Cru. Jejich vinice je nacházejí na více místech a přinášejí různorodost terroirů a komplexitu vín. Pěstují všechny tři odrůdy - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier. Jejich vinařství zpracovává kompletně celý proces  - od lisování hroznů, zrání vín, lahvování, zrání v lahvích po obchodní aktivity

Kontakt:
Adresa: 1 Rue Valmy, 51500 Rilly-la-Montagne, France
Telefon: +33 03 26 03 42 53
Web: https://www.champagne-paques.com/fr/