Duo luxusních vín z Bordeaux v dřevěné kazetě

Duo luxusních cuvée z prestižních vinic na pravém břehu řeky Garonny v Bordeaux - z historického Saint Emilionu a ikonického Pomerolu. Noblesní Grand Cru ze Saint Emilionu, vyrobené z 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc, nabízí komplexní vůni a chuť zralých ostružin a černého rybízu, doplněné příjemným buketem tabáku, borůvkových koláčů a restovaného chleba. Jeho neméně známý kolega z Pomerolu byl vyroben ze stejné směsi odrůd, v chuti a vůni převládá černý rybíz, švestková povidla, lékořice, stopy tabáku a kůže. Víno zrálo 18 měsíců v dubových barikových sudech a tak v chuti najdeme měkké a poddajné tříslovinky, plné a strukturované tělo s vynikající intenzitou a dlouhým, kořenitým závěrem. Obě vína doporučujeme dekantovat. Dodáváme v dřevěné kazetě s průhledným sklem. Noblesní dárek, který potěší každého milovníka dobrých vín.

SADA OBSAHUJE:

Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
1 899 Kč / ks 1 569 Kč bez DPH
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Saint-Emilion Grand Cru
ROČNÍK: 2015

Clos des Amandiers - Pomerol, Rouge 2015

Luxusní sametové cuvée z jedné z nejprestižnějších oblastí v Bordeaux - apelace Pomerol na pravém břehu řeky Garonny. Cuvée bylo vyrobeno z typických odrůd této apelace 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc, které díky místnímu terroiru, písčito-jílovitým půdám a umění místních vinařů získávají svůj nezaměnitelný výraz. V komplexní vůni převládá zralé ovoce - černý rybíz, švestková povidla, borůvkový koláč, lékořice, stopy tabáku a kůže. Víno zrálo 18 měsíců v dubových barikových sudech a tak v chuti najdeme příjemné, měkké a poddajné tříslovinky, plné a strukturované tělo s vynikající intenzitou a dlouhým, ovocným a kořenitým závěrem. Víno doporučujeme dekantovat a vychutnat si s výraznými úpravami hovězího masa, ke grilovaným steakům, zvěřině nebo chuťově výrazným sýrům. 

 

Château Fleur du Casse - Saint-Emilion Grand Cru Rouge 2015

Noblesní barikové Grand Cru z prestižní vinařské oblasti Saint-Émilion v Bordeaux, vyrobené z typických odrůd této apelace - z 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc. Nabízí komplexní aroma zralých ostružin, černého rybízu s dřevitými barikovými tóny, doplněné elegantní chutí švestkových povidel, tabáku, pečeného čaje a toastu. Hedvábné a kulaté tříslovinky a strukturované tělo jej předurčují k dalšímu zrání. Pokud neodoláte a otevřete láhev již nyní, vhodným společníkem budou speciality z hovězího nebo mletého masa, tradiční venkovské teriny nebo zvěřinové pokrmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com