Exkluzivní Bordeaux - Grand Cru Saint Émilion + 2x terina

Luxusní víno z nejlepších vinic v Bordeaux - elegantní sametové Grand Cru z prestižní oblasti Saint Emilion s vůní vanilky, kouře a toastu v dárkové sadě se 2 masovými specialitami pro skutečné gurmány - farmářskou paštikou se zeleným pepřem a s armagnakem. 

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Pâté Pur Porc au Foie Frais à L'Armagnac - Paštika z vepřových jater s armagnacem
1x Terrine de Campagne au Poivre Vert - Farmářská terina se zeleným pepřem
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
29.10.2020
do 3 dnů
980 Kč / ks 810 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Saint-Emilion Grand Cru

Château Fleur du Casse - Saint-Emilion Grand Cru Rouge 2015

Plné, aromatické a elegantní Bordeaux, vyrobené z typických odrůd oblasti 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc s komplexním aroma a chutí zralého červeného a černého ovoce, s vůní vanilky, kouře a toastu. Hedvábné a kulaté tříslovinky a strukturované tělo jej předurčují k dalšímu zrání. Pokud neodoláte a otevřete láhev již nyní, vhodným společníkem budou grilované speciality z hovězího masa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com