Exkluzivní cuvée z Pomerolu & Náhrdelník "Amoureuse"

Luxusní červené cuvée z prestižních vinic v oblasti Pomerol v Bordeaux, které bylo několik měsíců zušlechťováno v malých barikových sudech. Chuť i vůně jsou velmi komplexní - najdeme v nich černý rybíz, švestková povidla, vanilku, karmadom, stopy tabáku, kouře a toastu. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorským náhrdelníkem "Amoureuse" z drobných japonských a broušených korálků s motivem srdíček. Luxusní, hodnotný dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:
1x Náhrdelník z japonských a broušených korálků, délka 50 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu 
NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 
Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
8.3.2021
do 3 dnů
1 589 Kč / ks 1 313 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Pomerol
ODRŮDA: 10% Cabernet franc, 90% Merlot
ROČNÍK: 2015

Clos des Amandiers - Pomerol, Rouge 2015

Luxusní sametové cuvée z Pomerolu, vyrobené z typických odrůd oblasti 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc s komplexním aroma švestkových povidel, černého rybízu a vůní vanilky, kouře a toastu. Víno zrálo 18 měsíců v nových dubových barikových sudech. Hedvábné, měkké a poddajné tříslovinky, plné a strukturované tělo, vynikající intenzita a závěr - doporučujeme k výraznějším pokrmům z hovězího masa, grilovaným steakům, zvěřině nebo výraznějším sýrům. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com