Exkluzivní šampaňské "Vielles Vignes" & 2 Skleničky

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto cuvée bylo vyrobeno z hroznů starých vinic "vielles vignes" ze 100% Chardonnay ročníku 2012, z prvotřídního moštu "tête de cuvée". Exkluzivní ročníkové šampaňské pro opravdové znalce za skvělou cenu! Dodáváme společně s párem skleniček s dekorem zlatých confetti.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 200 ml s dekorem zlatých confetti, výška 24,5 cm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
1 499 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Dárkové víno
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 100% Chardonnay
Položka byla vyprodána…
Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávají jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto komplexní ročníkové šampaňské, vyrobené z hroznů starých keřů "vielles vignes" z odrůdy Chardonnay a z prvotřídního moštu "tête de cuvée" se pyšní jemností, elegancí a jemným kouřovým aroma. Exkluzivní šampaňské pro opravdové znalce za skvělou cenu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: