Exkluzivní šampaňské "Vielles Vignes" & 2 Skleničky

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto cuvée bylo vyrobeno z hroznů starých vinic "vielles vignes" ze 100% Chardonnay ročníku 2012, z prvotřídního moštu "tête de cuvée". Exkluzivní ročníkové šampaňské pro opravdové znalce za skvělou cenu! Dodáváme společně s párem skleniček s dekorem zlatých confetti.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 200 ml s dekorem zlatých confetti, výška 24,5 cm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
22.4.2021
do 3 dnů
1 499 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 100% Chardonnay
Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávají jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto komplexní ročníkové šampaňské, vyrobené z hroznů starých keřů "vielles vignes" z odrůdy Chardonnay a z prvotřídního moštu "tête de cuvée" se pyšní jemností, elegancí a jemným kouřovým aroma. Exkluzivní šampaňské pro opravdové znalce za skvělou cenu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsvisuel-accueil

Champagne Pâques et Fils

Historie vinařství Champagne Pâques et Fils se začíná psát v roce 1905, kdy se pra-pradědeček Achille Pâques oženil s dcerou vinaře Aurore Prevot a zcela pak propadl kouzlu své ženy a povolání vinaře. Stal se pak prvním vinařem ve vesnici, který vlastnil svůj vlastní lis a svého času lisoval hrozny pro ostatní vinaře v regionu. Achille potom musel odejít do války a bojoval u Verdunu - ve zdraví se vrátil a zplodil 3 syny - 2 z nich pokračují v rodinné tradici a věnují se pěstování a výrobě vín v regionu Champagne. 

Dnes je to Phillippe a Lam Pâques, kteří se věnují 12,5 ha rodinného vinařství Champagne Pâques et Fils v aktrativní lokalitě Montagne de Reims, všechny jejich parcely jsou klasifikovány jako Premier Cru. Jejich vinice je nacházejí na více místech a přinášejí různorodost terroirů a komplexitu vín. Pěstují všechny tři odrůdy - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier. Jejich vinařství zpracovává kompletně celý proces  - od lisování hroznů, zrání vín, lahvování, zrání v lahvích po obchodní aktivity

Kontakt:
Adresa: 1 Rue Valmy, 51500 Rilly-la-Montagne, France
Telefon: +33 03 26 03 42 53
Web: https://www.champagne-paques.com/fr/