Firemní víno - komplexní Côtes du Rhône Village

Elegantní cuvée s intenzivní vůní zralých plodů, černého ovoce a lékořice vhodné k pečenému masu

Domaine de Magallane hospodaří na 25 ha asi 20 km od Avignonu a pěstuje tradiční rhônské odrůdy - tato novinka vinařství je vyrobena z odrůd Grenache, Syrah a Mourvèdre si vás získá svou elegancí a intenzivní vůní konfitovaného ovoce, tmavých plodů a lékořice. Obdobně laděnou chuť doplní sametově hedvábné tříslovinky. Doporučujeme k tmavým masům, drůbeži nebo k italské kuchyni.

CENA PŘI ODBĚRU MIN. 18 LÁHVÍ

KONTAKTUJTE NÁS, PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU PŘÍMO PRO VÁŠ ROZPOČET

Můžeme doručit do:
21.1.2021
do 3 dnů
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH
Kategorie: NABÍDKA FIREMNÍCH VÍN
REGION: Francie, Vallée du Rhône
APELACE: AOC Côtes du Rhône Villages
ODRŮDA: 10% Grenache, 30% Mourvèdre, 60% Syrah
ROČNÍK: 2018

BARVAIntenzivní granátová barva s odlesky fialek

AROMA: Aromatické, bohatá a intenzivní vůně konfitovaného ovoce, výrazné aroma černých plodů a zralého ovoce, jemné známky lékořice

CHUŤ: Elegantní, jemná až krémová s poddajnými, měkkými a hedvábnými tříslovinkami 

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Pěstováno dle zásad integrovaného zemědělství, ruční sklizeň, vybrané hrozny, předfermentační macerace za studena, fermentace a zrání v betonových nádobách s epoxidovým povrchem, malolaktická fermentace, vinifikace podle původních starých postupů, sprchování matolinového kloubouku

 

DOPORUČENÉ POKRMY: Pokrmy z jehněčího nebo vepřového masa, pečené kuře, pečená krůta, tvrdé sýry 

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ: 15° - 18°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA: 2019-2022

OBSAH ALKOHOLU: 13%

OBJEM LÁHVE0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de Magalanne
Vinařství Domaine de Magalanne najdete ve vesnici Domazan asi 20 km západně od Avignonu v regionu jižní Rhôny. Je to rodinný podnik, který hospodaří na 25 ha a specializuje se na výrobu klasifikovaných vín v rámci apelace Côtes du Rhône. Celá rodina se s velkou vášní stará o své vinice, aby vám mohli nabídnout prestižní červená, růžová a bílá vína, která jsou pravidelně oceňována medailemi a odborníky na různých soutěžích. Jejich vína jsou skvělým doprovodem pro vaše gurmánské zážitky z jídla. 

Říká se, že vinná réva je především součástí historie země, je to však také historie lidstva, houževnatosti člověka a jeho způsobu života. Lidé z vinařství Domaine de Magalanne, doslova zamilovaní do svých vinic, přinášejí ovoce tohoto dědictví a předávají svým stejně nadšeným zákazníkům prostřednictvím svého vína veškerý um vinaře, respektujícího přírodu a živostní prostředí.

Kontaktní informace:
Adresa:
431 Route de Signargues, 30390 Domazan, France
Email: domainedemagalanne@gmail.com
Web: http://www.vin-magalanne30.com