Hedvábné víno z Bordeaux & Duo delikates

Sametové cuvée z Bordeaux z jednoho z nejlepších ročníků s plnou a bohatou chutí zralých ostružin, černých třešní a švestkových povidel v dárkovém setu se dvěma tradičními francouzskými delikatesami - terinou z kachních prsou a kachní paštikou s pistáciemi a pomerančovou kůrou. Podáváme s křupavou bagetkou nebo toastem.

SADA OBSAHUJE:

1x Canard au Magret - Terina z kachních prsou
1x Canard aux Pistaches et Zeste d'Orange - Kachní paštika s pistáciemi a pomerančovou kůrou
1x Papírová krabice v přírodním stylu, doplněná dřevitou vlnou
 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
1.2.2021
do 3 dnů
619 Kč / ks 512 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Bordeaux
 
Vinařství Château de Coudot z Haut-Médoc pěstuje tradiční odrůdy z oblasti Bordeaux - také toto bohaté sametové cuvée bylo vyrobeno z odrůd Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot . Má temně rubínovou barvu, v chuti a vůni zralé ostružiny, černé třešně a švestková povidla. Vynikající víno z výborného ročníku v Bordeaux za skvělou cenu. Doporučujeme ke grilovaným, dušeným nebo drůbežím pokrmům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsVýsledek obrázku pro CHATEAU DE COUDOT

Château de Coudot
Místo, které je známé pod názvem "Coudot" v regionu Cussac Fort Médoc, je již více než dvě století známé pro své Cru Artisans. První zmínka o deseti z nich je již z roku 1850. V rukou médockých vinařských rodin pak tato Cru v průběhu času dobývala doslova celý svět. V místě zvaném "Coudot" je dnes pouze jedno jediné Cru Artisan, a sice Château de Coudot. Rodině Blanchard nyní vděčíme za znovuzrození této staré tradice médockých vinařů. 
 
Kontaktní informace:
Adresa: 9 Impasse de Coudot, 33460 Cussac-Fort-Médoc, Francie
Email: ch.coudot@wanadoo.fr
Web: http://www.chateaudecoudot.fr