Neohodnoceno

Domaine de la Conseillère - Emeraude, Pays d’Hérault Rouge 2015

Plné a vyvážené aroma  zralého černého ovoce a griotky z vinic v Languedocu. Překvapí svým komplexním, kouřovým aroma, plnou, gurmánskou chutí, a velmi dlouhým závěrem.  Hodí se k pokrmům z hovězího masa nebo ke grilovaným

Můžeme doručit do:
25.10.2019
do 3 dnů (1 ks)
389 Kč / ks 321 Kč bez DPH
Kategorie: Internetový obchod s vínem
REGION: Francie, Languedoc-Roussillon
APELACE: AOC Pays d’Oc
ODRŮDA: 50% Cabernet Sauvignon, 50% Merlot
ROČNÍK: 2015
zoom 20171004132456.390 4244686020
ZdarmaZdarma

BARVA: Temná intenzivní rubínová barva, černé odlesky

AROMA: Komplexní, černé plody, lesní plody

CHUŤ: Plná a bohatá chuť, černé lesní ovoce.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Vyrobeno dle zásad integrovaného zemědělství, mechanizovaná sklizeň, fermentace v nerezových tancích s termoregulací, tradiční korková zátka.

DOPORUČENÉ POKRMY: Tmavá masa, grilované hovězí steaky.

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ: 17° - 18°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA: 2020 až 2021

OBSAH ALKOHOLU: 13%

OBJEM LÁHVE: 0,75 l

 

logo vignerons independants pro eshopconceillere

Domaine de la Conseillère

Vinařství Domaine de la Conseillère z Montagnacu v samém srdci Languedocu hospodaří na svých 27 ha už 5 generací. Historie se začíná psát už v roce 1781, kdy zámek v Lavagnacu a přilehlé pozemky přechází do vlastnictví Maurice de Faventine. Jeho potomci se původně věnovali výrobě hedvábí, v 19.století však začali hospodařit na prvních vinicích a od té doby úspěšně rozšiřovali pěstování vinné révy. Jejich vinice dnes najdeme v okolí vesnice Montagnac, opředené starou legendou o koze, která spásala vinnou révu a pochutnávala si na vinných hroznech. Kdo se pak napil jejího mléka, stal se šťastným a veselým a vyléčil se z mnoha neduhů. Vinařství Domaine de la Conseillère se ztotožňuje se starou legendou a jeho ikonou se stala právě La cabreta - bílá koza.

Mottem vinařství je “Umění vtisknout vínu výraz terroiru jižní Francie”. Obdělávání půdy a ošetřování vinic je citlivě přizpůsobeno jednotlivým parcelám tak, aby mohly nejlépe vydat svůj potenciál. Vinařství je zcela soběstačné, od sběru hroznů, jejich výrobu až po plnění do lahví a jejich prodej. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Domaine de la Conseillère, 34530 Montagnac, France
Email: contact@domainedelaconseillere.com
Web: http://www.domaine-de-la-conseillere.com/