Neohodnoceno

Domaine de la Conseillère Sirius Pays d'Oc Rouge 2017

Plné a vyvážené aroma  zralého černého ovoce a griotky z vinic v Languedocu. Překvapí svým komplexním, kouřovým aroma, plnou, gurmánskou chutí, a velmi dlouhým závěrem.  Hodí se k pokrmům z hovězího masa nebo ke grilovaným specialitám.

Můžeme doručit do:
21.10.2019
do 3 dnů (1 ks)
427 Kč / ks 353 Kč bez DPH
Kategorie: Internetový obchod s vínem
REGION: Francie, Languedoc-Roussillon
APELACE: AOC Pays d’Oc
ODRŮDA: 50% Cabernet Sauvignon, 50% Merlot
ROČNÍK: 2017
zoom 20181208102533.891 1887400737
ZdarmaZdarma

BARVA:  Temná intenzivní rubínová barva, černé odlesky

AROMA:  Komplexní, černé plody, lesní plody

CHUŤ:  Plná a bohatá chuť, černé lesní ovoce.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ:  Vyrobeno dle zásad integrovaného zemědělství, mechanizovaná sklizeň, fermentace v nerezových tancích s termoregulací, tradiční korková zátka.

DOPORUČENÉ POKRMY:  Tmavá masa, grilované hovězí steaky.

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ:  17° - 18°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA:  2020 až 2021

OBSAH ALKOHOLU:  13%

OBJEM LÁHVE:  0,75 l 

logo vignerons independants pro eshopconceillere

Domaine de la Conseillère

Vinařství Domaine de la Conseillère z Montagnacu v samém srdci Languedocu hospodaří na svých 27 ha už 5 generací. Historie se začíná psát už v roce 1781, kdy zámek v Lavagnacu a přilehlé pozemky přechází do vlastnictví Maurice de Faventine. Jeho potomci se původně věnovali výrobě hedvábí, v 19.století však začali hospodařit na prvních vinicích a od té doby úspěšně rozšiřovali pěstování vinné révy. Jejich vinice dnes najdeme v okolí vesnice Montagnac, opředené starou legendou o koze, která spásala vinnou révu a pochutnávala si na vinných hroznech. Kdo se pak napil jejího mléka, stal se šťastným a veselým a vyléčil se z mnoha neduhů. Vinařství Domaine de la Conseillère se ztotožňuje se starou legendou a jeho ikonou se stala právě La cabreta - bílá koza.

Mottem vinařství je “Umění vtisknout vínu výraz terroiru jižní Francie”. Obdělávání půdy a ošetřování vinic je citlivě přizpůsobeno jednotlivým parcelám tak, aby mohly nejlépe vydat svůj potenciál. Vinařství je zcela soběstačné, od sběru hroznů, jejich výrobu až po plnění do lahví a jejich prodej. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Domaine de la Conseillère, 34530 Montagnac, France
Email: contact@domainedelaconseillere.com
Web: http://www.domaine-de-la-conseillere.com/