Luxusní cuvée z Haut-Médoc & 2 teriny

Luxusní červené cuvée s výrazným barikovým buketem z oblasti Haut-Médoc v Bordeaux, klasifikované jako "Cru Artisan". Harmonické, plné a komplexní víno zrálo 18 měsíců v dřevěných barikových sudech. Jeho vznešenost doplní dvě gurmánské delikatesy - srnčí paštika s husími játry a delikátním kořením a kachní terina se smrži.

SADA OBSAHUJE:

1x Terrine de Canard aux Morilles - Kachní paštika se smrži
1x Terrine de Chevreuil au Foie de Canard - Srnčí paštika s 20% husích jater a kořením
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
28.1.2021
do 3 dnů
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Haut-Médoc
 
Vinařství Château de Coudot z Haut-Médoc pěstuje tradiční odrůdy z oblasti Bordeaux - toto cuvée bylo vyrobeno z hroznů Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot a pochází z nejlepších parcel vinařství. Víno zrálo 18 měsíců v malých barikových sudech a nabízí  velmi dobrou strukturu a komplexní aromatickou směs chutí a vůní, která potěší vaše smysly. Doporučujeme servírovat s grilovanými pokrmy, výraznějšími úpravami hovězího masa nebo zvěřiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsVýsledek obrázku pro CHATEAU DE COUDOT

Château de Coudot
Místo, které je známé pod názvem "Coudot" v regionu Cussac Fort Médoc, je již více než dvě století známé pro své Cru Artisans. První zmínka o deseti z nich je již z roku 1850. V rukou médockých vinařských rodin pak tato Cru v průběhu času dobývala doslova celý svět. V místě zvaném "Coudot" je dnes pouze jedno jediné Cru Artisan, a sice Château de Coudot. Rodině Blanchard nyní vděčíme za znovuzrození této staré tradice médockých vinařů. 
 
Kontaktní informace:
Adresa: 9 Impasse de Coudot, 33460 Cussac-Fort-Médoc, Francie
Email: ch.coudot@wanadoo.fr
Web: http://www.chateaudecoudot.fr