Luxusní kazeta s prémiovým polosuchým šampaňským Premier Cru

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Cuvée si svojí noblesou a elegancí získá nejen příznivce slavných bublinek. Díky komplexnímu ovocnému buketu a vyšší dozáži cukru si získá zejména příznivce polosuchých vínNabízíme v sadě se 2 křišťálovými skleničkami se slavnostními zlatými hvězdičkami v luxusní dárkové kazetě. Dodáváme také ve variantě s červenou krabicí (uveďte do poznámky v objednávce). Nevšední dárek pro milovníky výjimečných zážitků.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 200 ml s dekorem zlatých hvězdiček, výška 24,5 cm
1x Papírová krabice modrá s bílou saténovou výstelkou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
 
Skladem - doručení do 2 dnů
1 399 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Polosuché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: Chardonnay, Meunier, Pinot noir
Ročník: směs ročníků
 
Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme jižně Remeše, v jednom z nejlepších šampaňských regionů Montagne de Reims. Všechny jeho vinice jsou klasifikovány Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávájí jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí pravý terroir oblasti Champagne. Cuvée bylo vyrobeno kupáží 3 odrůd - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier, zrálo více než 2 roky v láhvi a díky vyšší dozáži cukru si získá zejména příznivce polosuchých vín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: