Luxusní šampaňské Demi Sec & Duo sladkých delikates

Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme v neprestižnějším šampaňském regionu Montagne de Reims. Všechny vinice vinařství jsou klasifikovány jako Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávají jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Lahodné cuvée v méně časté verzi Demi-Sec nabízíme s čokoládovými lanýži s pálenkou Marc de Champagne a s karamelovým krémem se soleným máslem. Exkluzivní dárek pro dámy. 

SADA OBSAHUJE:

1x Truffes Fantasie - Čokoládové lanýže s Marc de Champagne
1x Crème de Caramel au Beurre Salé - Karamelový krém se soleným máslem
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
21.4.2021
do 3 dnů
1 249 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: Chardonnay, Meunier, Pinot noir
Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme jižně Remeše, v jednom z nejlepších šampaňských regionů Montagne de Reims. Všechny jeho vinice jsou klasifikovány Premier Cru a dávájí jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí pravý terroir oblasti Champagne. Cuvée bylo vyrobeno kupáží 3 odrůd - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier a díky vyšší dozáži cukru si získá zejména příznivce polosuchých vín.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsvisuel-accueil

Champagne Pâques et Fils

Historie vinařství Champagne Pâques et Fils se začíná psát v roce 1905, kdy se pra-pradědeček Achille Pâques oženil s dcerou vinaře Aurore Prevot a zcela pak propadl kouzlu své ženy a povolání vinaře. Stal se pak prvním vinařem ve vesnici, který vlastnil svůj vlastní lis a svého času lisoval hrozny pro ostatní vinaře v regionu. Achille potom musel odejít do války a bojoval u Verdunu - ve zdraví se vrátil a zplodil 3 syny - 2 z nich pokračují v rodinné tradici a věnují se pěstování a výrobě vín v regionu Champagne. 

Dnes je to Phillippe a Lam Pâques, kteří se věnují 12,5 ha rodinného vinařství Champagne Pâques et Fils v aktrativní lokalitě Montagne de Reims, všechny jejich parcely jsou klasifikovány jako Premier Cru. Jejich vinice je nacházejí na více místech a přinášejí různorodost terroirů a komplexitu vín. Pěstují všechny tři odrůdy - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier. Jejich vinařství zpracovává kompletně celý proces  - od lisování hroznů, zrání vín, lahvování, zrání v lahvích po obchodní aktivity

Kontakt:
Adresa: 1 Rue Valmy, 51500 Rilly-la-Montagne, France
Telefon: +33 03 26 03 42 53
Web: https://www.champagne-paques.com/fr/