Květinové bílé cuvée z Minervois + 2x Tapenáda z oliv

Voňavý pozdrav z jižní Francie - to je květinové bílé cuvée z kultovní apelace Minervois v Languedocu z aromatických odrůd Vermentino a Grenache Blanc. Skvělým doprovodem k něžnému cuvée je pravá jihofrancouzská tapenáda - v dárkové sadě nabízíme obě verze - ze zelených a černých oliv. 

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Tapenáda z černých oliv 
1x Tapenáda ze zelených oliv
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
29.10.2020
do 3 dnů
490 Kč / ks 405 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Languedoc-Roussillon
APELACE: AOC Minervois
 
Přitažlivé aromatické cuvée z odrůd Vermentino a Grenache Blanc, pěstovaných na slunných jižních parcelách, získává díky vinifikaci na kvasničných kalech kulatost a hloubku, která podtrhuje okouzlující květinové aroma jasmínu, lipového květu a akátu. V chuti najdeme grapefruit, limetku, stopy rozpuštěného másla a minerálu. Ideální společník k sýrům s bílou plísní, salátům, pokrmům z kuřecího nebo krůtího masa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independantsf4e937c4.vigneron-attente
 
Château Saint-Méry

Vinařství pana Richarda Labena najdeme v malé vesničce Marseillette nedaleko Montpellier v Languedocu. V jeho žilách koluje krev osmi vinařských generací spjatých s regionem Minervois - jediným místem, které uspokojí zvídavého vinaře s touhou vytvářet charakterní vína. Odrůda Grenache byla osázena v 60.letech, Merlot o 10 let později - a právě tyto odrůdy dávají základ pro kvalitní a plná vína. Vinifikace při nízkých teplotách dává vyniknout výrazné ovocnosti, respektující zdejší terroir - chudé, kamenité půdy obklopené voňavými keři a bylinkami "garrigue" apelace Minervois.

 

Kontaktní informace:
Adresa: 11800 Marseillette  France
Email: info@saintmery.com
Web: www.saintmery.com