Rafinované červené cuvée z Minervois + 2x Tapenáda

Lahůdka z kultovní apelace Minervois v Languedocu - rafinované červené cuvée z odrůd Grenache a Syrah s vůní sladkých ostružin, černých třešní a vanilky. Skvělým doprovodem k tomuto mohutnému plnému cuvée je pravá jihofrancouzská tapenáda - v dárkové sadě nabízíme obě verze - ze zelených a černých oliv. Podáváme s křupavou bagetkou nebo toastem.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Tapenáda z černých oliv 
1x Tapenáda ze zelených oliv
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
5.11.2020
do 3 dnů
490 Kč / ks 405 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Languedoc-Roussillon
APELACE: AOC Minervois

 

Château Saint-Méry - Tradition, Minervois Rouge, 2017

Plné, strukturované cuvée z odrůd Grenache a Syrah z oblíbené apelace Minervois. Syrah dodává vínu jemnost a kořenitost, Grenache sílu, plnost a strukturu. Víno zrálo rok ve sklepě a poté více než rok v láhvi, čímž získalo na komplexitě a rafinovanosti. Výborně se hodí ke grilovaným pokrmům, kořeněným úpravám mas nebo asijským specialitám

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independantsf4e937c4.vigneron-attente
 
Château Saint-Méry

Vinařství pana Richarda Labena najdeme v malé vesničce Marseillette nedaleko Montpellier v Languedocu. V jeho žilách koluje krev osmi vinařských generací spjatých s regionem Minervois - jediným místem, které uspokojí zvídavého vinaře s touhou vytvářet charakterní vína. Odrůda Grenache byla osázena v 60.letech, Merlot o 10 let později - a právě tyto odrůdy dávají základ pro kvalitní a plná vína. Vinifikace při nízkých teplotách dává vyniknout výrazné ovocnosti, respektující zdejší terroir - chudé, kamenité půdy obklopené voňavými keři a bylinkami "garrigue" apelace Minervois.

 

Kontaktní informace:
Adresa: 11800 Marseillette  France
Email: info@saintmery.com
Web: www.saintmery.com