Perles du Soleil & Souprava náušnic "Séduction"

Hledáte originální dárek pro milovnici šumivých vín? Lahodné Perles du Soleil neboli "perly slunce" z vinařství Famille Lebas v údolí Loiry je šumivé víno s vyšší dosáží cukru v kategorii Demi-Sec s velmi příjemnou svěží chutí hrušek, citrusů a sladkých briošek. Nabízíme v dárkovém balení společně s originálními náušnicemi "Séduction" z červených a bílých mačkaných korálků ve tvaru květinky a srdíčka. Půvabný dárek pro dámy (nejen) k svátku zamilovaných.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z červených a bílých korálků a bižuterního kovu, délka 6,6 cm vč.háčku
1x Dárková krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
499 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Polosuché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Odrůda: 100% Melon de Bourgogne
Ročník: směs ročníků
 

Rodinné vinařství Lebas hospodaří na svých vinicích v oblasti Loiry s vášní již od roku 1789. Nabízí víno z méně známé bílé odrůdy Melon de Bourgogne, nazývané také Muscadet, která je pro západní oblast údolí Loiry typická.  Víno je osvěžující, jemně perlivé s vůní zralých hrušek, lipového květu, žlutých jablek a manga. Díky vyšší dozáži cukru potěží zejména milovníky polosuchých vín. Ideální společník k různým dezertům - čokoládovým, ovocným nebo krémovým.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: