Pro firmy - Dárková balení vín s francouzskými delikatesami

Dárkové víno v papírové krabičce z vroubkovaného kartonu v přírodním stylu, doplněné sladkými či slanými delikatesami z celé Francie. V nabídce máme minihořčice, tradiční pochoutky z husích jater nebo šnečího masa, sladké konfity nebo zeleninové speciality. Nabízíme zabalené do celofánu a převázané atlasovou stuhou. Dárkové balení doplníme Vašim logem nebo blahopřáním. Atraktivní a oblíbený dárek pro Vaše obchodní partnery. 

Foto je pouze ilustrační - vybírejte z široké nabídky dárkových balení vín s francouzskými delikatesami a nebo z kompletní nabídky vín v našem eshopu - vína a speciality můžeme flexibilně kombinovat. Kontaktujte nás - připravíme pro Vás nabídku přesně podle Vašich potřeb.
 
Uvedená cena platí při objednání 1 ks dárkového balení Muscatu z Alsaska se dvěma pochoutkami z jedlých kaštanů
Můžeme doručit do:
20.4.2021
2-3 týdny
599 Kč / ks
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-anstotz-vignerons-130

Domaine Anstotz et Fils

Vinařství Domain Anstotz et Fils najdeme 25 km západně od Štrasburku. Rodinné hospodářství sklízelo poprvé hrozny ze svých vinic v roce 1950 a od té doby již čtvrtá generace pokračuje v této vinařské tradici.

Dnes vinařství obdělává 15 ha vinic a od roku 2012 se pyšní certifikátem biologického zemědělství. Vinifikace a zrání vín na kvasinkách probíhá ve velkých dubových sudech, jejichž stáří je u těch nejstarších 80 až 120 let. Právě z těchto sudů vznikají nejvíce otevřená a nejvíce aromatická vína.

Vinařství je pravidelně oceňováno na různých soutěžích - zejména jejich rieslingy se pravidelně umisťují na předních místech v prestižním žebříčku Guide Hachette

Kontaktní informace:
Adresa: 11 rue des Hirondelles, 67310 Balbronn, France
Email:  
Web: www.domaine-anstotz.fr