PRO FIRMY

Kvalitní francouzské víno je univerzální a vítaný dárek, který vždy přispěje k pozitivnímu vnímání Vaší firmy. Pro firmy nabízíme širokou škálu produktů z jedinečné malosériové produkce Nezávislých vinařů z celé Francie - s námi máte jistotu originality a nízkých cen!

Při výběru vín aplikujeme náročná kritéria kvality - vybíráme si pouze vína a jejich ročníky s nejlepším poměrem ceny a kvality tak, abychom mohli garantovat vysokou kvalitu také u vín nižších cenových kategorií!

 

S NAŠIMI VÍNY SE O SVOU IMAGE BÁT NEMUSÍTE! 

 

Bordeaux - nejlepší vína

 

VÍNO JAKO FIREMNÍ DÁREK

V naší nabídce najdete vína ze všech oblastí Francie z vyhlášených i méně známých apelací - nabízíme cenově zajímavá vína z Bordeaux, kultovní vína z Minervois nebo luxusní vína z Champagne. Všechna vína prošla pečlivou selekcí - můžete spolehnout na vysoký poměr ceny a kvality, a to také u vín v nižších cenových hladinách. Nabízíme různé obaly - od papírových tašek přes atraktivní designové nosiče až po dárkové krabičky - vše je možno opatřit logem Vaší firmy. Vína na přání doplníme visačkou nebo osobním blahopřáním.

Podívejte se na indikativní nabídku našich bestsellerů a kontaktujte nás - pomůžeme Vám s výběrem a připravíme nabídku přesně podle Vašich představ.

 

VÍNO JAKO ZAMĚSTNANECKÝ BENEFIT

Společně s objednávkou firemních vín získáváte automaticky pro vybrané zaměstnance možnost nákupu vín v našem eshopu s celoroční slevou. Dále nabízíme výhodné dárkové poukazy nebo vouchery na vína v našem eshopu a na naše degustace - zaměstnanci si pak mohou sami zvolit benefit podle vlastní chuti a příležitosti. Poukazy pro Vás graficky upravíme tak, aby reprezentovaly hodnoty Vaší společnosti.

 

ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE PRO FIRMY

Připravte s námi pro své zaměstnance, zákazníky nebo obchodní partnery nevšední zážitek - exkluzivní zážitkovou degustaci vybraných francouzských vín a specialit, kterou organizujeme formou cateringu pro firemní akce, oslavy nebo večírky. Nemusíte se o nic starat, my zajistíme vše potřebné - v prostorách Vaší firmy nebo na Vámi zvoleném místě. Podívejte se na naši fotogaleriikontaktujte nás, připravíme pro vás nabídku na míru podle vašich představ a rozpočtu.

 

DODÁVKY VÍN PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Pro Vaše firemní oslavy nebo večírky dodáme vína podle Vašeho výběru včetně potřebného vybavení - skleničky, karafy, lednice, atd., včetně servisu hostesek nebo sommeliéra. Nemusíte se bát o svůj rozpočet - fakturujeme pouze skutečně spotřebované víno. Kontaktujte nás pro bližší  informace.

 

ZÁJEZDY ZA VÍNEM

Zorganizujeme pro Vás, Vaše zákazníky či obchodní partnery zážitkové zájezdy do francouzských vinařských regionů, spojené s návštěvou menších vinařství či renomovaných vinařských domů, ochutnávkou vín a místní gastronomie. Naši vinaři jsou velmi přátelští a pohostinní, velmi rádi pro Vás připraví typické místní speciality a samozřejmě svá vína. Sdělte nám Vaši hrubou představu o programu a rozpočtu, ostatní zařídíme za Vás!

 

MOŽNOST ODPOČTU DPH

Pokud víno hodláte věnovat darem, lze si jej jako propagační předmět odečíst z daňového základu. Tiché víno, popř. jeho balení, označené firemním logem nebo názvem firmy, je daňově uznatelným výdajem (do 500 Kč bez DPH za kus, včetně balení) .