Domaine de Magalanne - Terre de Galettes, Côtes du Rhône Villages, Rouge 2018

Domaine de Magallane hospodaří na 25 ha asi 20 km od Avignonu a pěstuje tradiční rhônské odrůdy - tato novinka vinařství je vyrobena scelením odrůd Grenache, Syrah a Mourvèdre a získá si Vás svou elegancí a komplexní vůní zralých ostružin, červeného rybízu, fialek, konfitovaného ovoce, bílého pepře a živočišných tónů. V chuti je kulaté, plné zralých třešní, povidel a kávových zrnek. Víno lépe vynikne, pokud jej 1-2 hodiny před konzumací dekantujeme. Doporučujeme k tmavým masům, drůbeži nebo k italské kuchyni.

Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
259 Kč / ks
Kategorie: VÍNA Z ÚDOLÍ RHÔNY
REGION: Francie, Vallée du Rhône
APELACE: AOC Côtes du Rhône Villages
ODRŮDA: 10% Grenache, 30% Mourvèdre, 60% Syrah
ROČNÍK: 2018
Červené kořenité cuvée z údolí Rhôny
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY

BARVAIntenzivní granátová barva s odlesky fialek

AROMA: Aromatické, bohatá a intenzivní vůně konfitovaného ovoce, výrazné aroma černých plodů a zralého ovoce, jemné známky lékořice

CHUŤ: Elegantní, jemná až krémová s poddajnými, měkkými a hedvábnými tříslovinkami 

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Pěstováno dle zásad integrovaného zemědělství, ruční sklizeň, vybrané hrozny, předfermentační macerace za studena, fermentace a zrání v betonových nádobách s epoxidovým povrchem, malolaktická fermentace, vinifikace podle původních starých postupů, sprchování matolinového kloubouku

 

DOPORUČENÉ POKRMY: Pokrmy z jehněčího nebo vepřového masa, pečené kuře, pečená krůta, tvrdé sýry 

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ: 15° - 18°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA: 2019-2022

OBSAH ALKOHOLU: 13%

OBJEM LÁHVE0,75 l

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
DS Avatar autora | 7.1.2021
Toto víno potřebuje dýchat po otevření delší dobu. Až poté se stává plným a zajímavým k delšímu pití.

logo-vignerons-independants

Domaine de Magalanne
Vinařství Domaine de Magalanne najdete ve vesnici Domazan asi 20 km západně od Avignonu v regionu jižní Rhôny. Je to rodinný podnik, který hospodaří na 25 ha a specializuje se na výrobu klasifikovaných vín v rámci apelace Côtes du Rhône. Celá rodina se s velkou vášní stará o své vinice, aby vám mohli nabídnout prestižní červená, růžová a bílá vína, která jsou pravidelně oceňována medailemi a odborníky na různých soutěžích. Jejich vína jsou skvělým doprovodem pro vaše gurmánské zážitky z jídla. 

Říká se, že vinná réva je především součástí historie země, je to však také historie lidstva, houževnatosti člověka a jeho způsobu života. Lidé z vinařství Domaine de Magalanne, doslova zamilovaní do svých vinic, přinášejí ovoce tohoto dědictví a předávají svým stejně nadšeným zákazníkům prostřednictvím svého vína veškerý um vinaře, respektujícího přírodu a živostní prostředí.

Kontaktní informace:
Adresa:
431 Route de Signargues, 30390 Domazan, France
Email: domainedemagalanne@gmail.com
Web: http://www.vin-magalanne30.com