Tradiční alsaský Riesling + 2 francouzské delikatesy

Dokonalá harmonie květinových, ovocných a minerální tónů v tradičním rieslingu z Alsaska. Chuťovka pro znalce a gurmány: vše, co očekáváte od typického rieslingu - od květinových vůní kosatců, sedmikrásek a černého bezu po ovocné tóny citrusů, žlutých jablek a nektarinek s jemným dotykem minerálů. Jeho dokonalost doplní duo francouzských delikates, které zaujmou jemnou a lahodnou směsicí chutí. Podáváme teplé nebo studené, s křupavou bagetkou nebo toastem.

 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Délice de Foie Gras au piment d'Espelette - Paštika s husích jater s pepřem Espelette
1x Délice d'Escargots à la Persillade  - Pochoutka ze šnečího masíčka s petrželovou omáčkou
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
5.10.2020
569 Kč / ks 470 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bourgogne
 
Suchý alsaský Riesling nabízí dokonalou harmonii květinových vůní kosatců, sedmikrásek a černého bezu s ovocnými tóny citrusů, žlutých jablek a nektarinek a jemným dotykem minerálů - nabízí vše, co očekáváte od typického alsaského rieslingu. Skvěle se hodí k pokrmům z ryb, kohoutku na víně nebo k tradičnímu zelí s klobásou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-pfaffCave de Pfaffenheim

La Cave des Vignerons de Pfaffenheim

Myšlenka založení společného vinařského podniku se v Alsasku začala prosazovat již na počátku minulého století - a  v městečku Pfaffenheim vedla k založení družstva, sdružujícího prvních 50 vinařů a vybudování družstevního sklepa v roce 1957. Od té doby se rozloha obdělávaných vinic  zvýšila až na nynějších 313 ha. Dnes toto družstvo patří mezi největší v Alsasku a sbírá jedno ocenění za druhým na světových soutěžích v Evropě a v USA. 

Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Chai, 68250 Pfaffenheim, France
Email: cave@pfaffenheim.cz
Web: http://www.pfaffenheim.com