DÁRKOVÝ SET - Exkluzivní ročníkové šampaňské Blanc de Blanc a skleničky

Unikátní ročníkové šampaňské Blanc de Blanc bylo vyrobené ze 100% Chardonnay a zrálo neuvěřitelných 9 let v křídových sklepech vinařství. Vítěz mnoha soutěží, oblíbený zejména u ženského publika. Nabízíme v dárkovém balení společně se slavnostními skleničkami se zlatými confetti.

 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. 
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šumivé víno se zlatými confetti
1x Dárková krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
3.12.2020
do 3 dnů
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 100% Chardonnay
 

Toto plné a bohaté šampaňské bylo vyrobené ze 100% Chardonnay a zrálo neuvěřitelných 9 let v křídových sklepech vinařství.  Nabízí příjemně svěží tóny citrónu a minerálů, máslových toastů a medu. Vítěz mnoha soutěží, oblíbený zejména u ženského publika. Doporučujeme si jej vychutnat samotné, maximálně s méně výraznými sýry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo-vignerons-independants 

Champagne A.Viot&Fils
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com