Exkluzivní šampaňské 1er Cru Rosé + 2 slavnostní skleničky

Exkluzivní svůdné  šampaňské v barvě rosé z prestižních vinic Premier Cru v oblasti Montagne de Reims, ve kterém se zrcadlí pravý terroir Champagne. Toto harmonické rosé s vůní malin a vanilky bylo vyrobeno kupáží červeného vína z Pinotu Noir a bílého Chardonnay a zrálo více než 2 roky v láhvi. Nabízíme v dárkovém balení spolu se slavnostními skleničkami na šampaňské.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.

Exkluzivní šampaňské za skvělou cenu, který zaručeně potěší.
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šampaňské 0,2 dl s dekorem zlatých hvězdiček
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.11.2020
do 3 dnů
1 090 Kč / ks 901 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 

Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme jižně Remeše, v jednom z nejlepších šampaňských regionů Montagne de Reims. Všechny jeho vinice jsou klasifikovány Premier Cru a dávájí jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí pravý terroir oblasti Champagne. Toto harmonické rosé bylo vyrobeno kupáží červeného vína z Pinotu Noir a bílého Chardonnay, zrálo více než 2 roky v láhvi. Skvělý společník pro slavnostní večery ve dvou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsvisuel-accueil

Champagne Pâques et Fils

Historie vinařství Champagne Pâques et Fils se začíná psát v roce 1905, kdy se pra-pradědeček Achille Pâques oženil s dcerou vinaře Aurore Prevot a zcela pak propadl kouzlu své ženy a povolání vinaře. Stal se pak prvním vinařem ve vesnici, který vlastnil svůj vlastní lis a svého času lisoval hrozny pro ostatní vinaře v regionu. Achille potom musel odejít do války a bojoval u Verdunu - ve zdraví se vrátil a zplodil 3 syny - 2 z nich pokračují v rodinné tradici a věnují se pěstování a výrobě vín v regionu Champagne. 

Dnes je to Phillippe a Lam Pâques, kteří se věnují 12,5 ha rodinného vinařství Champagne Pâques et Fils v aktrativní lokalitě Montagne de Reims, všechny jejich parcely jsou klasifikovány jako Premier Cru. Jejich vinice je nacházejí na více místech a přinášejí různorodost terroirů a komplexitu vín. Pěstují všechny tři odrůdy - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier. Jejich vinařství zpracovává kompletně celý proces  - od lisování hroznů, zrání vín, lahvování, zrání v lahvích po obchodní aktivity

Kontakt:
Adresa: 1 Rue Valmy, 51500 Rilly-la-Montagne, France
Telefon: +33 03 26 03 42 53
Web: https://www.champagne-paques.com/fr/