Šampaňské v barvě rosé + 2 slavnostní zlaté confetti

Delikátní, ženské, svůdné rosé s příjemnou vůní růží, broskví a třešní z vinařství pana Daniela Moreau v údolí řeky Marny, které bylo vyrobeno z 20% Chardonnay a 80% Pinotu Noir - v dárkovém balení se skleničkami na šampaňské se zlatými confetti.

Delikátní svůdné šampaňské, který zaručeně potěší zejména něžné pokolení.
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šampaňské 0,2 dl s dekorem zlatých confetti
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
5.11.2020
do 3 dnů
1 090 Kč / ks 901 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 

Živé, svěží růžové šampaňské z vinařství pana Daniela Moreau v údolí řeky Marny, které je ve fázi konverze k BIO zemědělství. Velmi jemné, ženské, svůdné rosé s omamnou vůní růží, broskví a třešní které bylo vyrobeno z 20% Chardonnay a 80% Pinotu Noir. Toto šampaňské získalo zlatou medaili v soutěží vín, hodnocený pouze něžným pohlavím!  Skvělé k pokrmům z uzených ryb nebo dezertům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Champagne Daniel Moreau
Rodinné vinařsvtí pana Daniela Moreau najdete na pravém břehu řeky Marny v apelaci Vallée de la Marne. Jejich parcely na úbočích pahorků Vandières, Châtillon sur Marne a Verneuil jsou situovány na jih a jihozápad. Tyto výjimečné pozice umožňují výrobu šampaňských vysoké kvality s typickými známkami terroiru, který se zrcadlí ve jejich vínech. Vinice jsou kultivovány bez používání pesticidů nebo jiných chemických herbicidů. Vinařství získalo v roce 2016 certifikát HVE, 3.stupeň (za vysoký přínos k životnímu prostředí) a VDC (pro dlouhodobě udržitelné vinohradnicví v Champagni). Od září 2017 je vinařství pod dozorem Certpaq BIO v procesu přechodu na biologické zemědělství.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Moulin, 51700 Vandières, France
Email: contact@champagne-daniel-moreau.fr
Web: http://www.champagne-daniel-moreau.fr