Delikátní šampaňské v barvě rosé a 2 skleničky

Výjimečné rosé z Champagne, ověnčené 14 medailemi s plnou a bohatou chutí jahod - suché a přesto sladce ovocné. Exkluzivně nabízíme se 2 degustačními skleničkami v dárkovém balení. Luxusní dárek se zaručeným úspěchem za skvělou cenu zejména pro dámy.

 
Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
2x degustační sklenička "Champagne Marcoult"
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
3.12.2020
do 3 dnů
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir
 
Plné a bohaté růžové šampaňské z vinařství pana Michela Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne je esencí všeho, co byste měli čekat od růžového šumivého vína z Champagne. Jahodová barva, ovocné vůně jahod, třešní a zralého rybízu se snoubí s bohatou, kulatou chutí  citrusů, nektarinek a broskví. Suché a přesto sladce ovocné -  může se pochlubit 14 oceněními z různých soutěží. Podáváme k předkrmům, k rybám a plodům moře nebo ovocným dezertům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Champagne Michel Marcoult
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/