Šampaňské Demi Sec & 2 slavnostní skleničky

Lahodné šampaňské s vyšší dozáží cukru v kategorii Demi Sec se záplavou delikátních bublinek a s vůní citrusů, kosatců a máslových sušenek, které zrálo celých 5 let v láhvi před degoržováním. Nabízíme v dárkovém balení spolu se slavnostními degustačními skleničkami s dekorem zlatých hvězdiček. Výjimečné šampaňské nejen pro dámy za skvělou cenu.

SADA OBSAHUJE:

2x Sklenička na šampaňské 0,2 dl s dekorem zlatých hvězdiček
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
26.1.2021
do 3 dnů
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH
Kategorie: ŠAMPAŇSKÁ A LUXUSNÍ VÍNA
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 40% Chardonnay, 10% Meunier, 50% Pinot noir
ROČNÍK: směs ročníků
 

Toto svěží ovocné cuvée z Champagne v kategorii Demi Sec vzniklo scelením tří tradičních odrůd regionu - svůdného Chardonnay, ovocného Meunier a strukturovaného Pinotu Noir. Cuvée vzniklo scelením vín z let 2013 a 2014 a zrálo v láhvi 5 let před degoržováním. Jemné perlení, lahodná sladkost, vyvážená vyšší kyselinkou a vůní čerstvého ovoce - skvělá volba k dezertům z ovoce, krémovým dortům a zákuskům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo-vignerons-independants 

Champagne A.Viot&Fils
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com