Sladké víno z Alsaska - Gewurtztraminer s kytičkou růží + logo

Sladké bílé víno z Alsaska, vyrobené z jedné z nejaromatičtějších odrůd - Gewurztramineru s okouzlující vůní růží a exotického ovoce z malého vinařství pod hradem Haut Koenigsbourg. Nabízíme v dárkovém balení s impozantní kytičkou růží, které nikdy neuvadnou. Dárek, který potěší každou ženu. 

Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. 
 
Sada obsahuje:
1x Kytička 3 růží, vyrobených ze saténových stuh - originální český výrobek
1x Papírová krabice v přírodním stylu
2-3 týdny
469 Kč / ks 388 Kč bez DPH
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace

1x Domaine Paul Fahrer - Gewurtztraminer, Coteaux du Haut Koenigsbourg, 2018

Omamná vůně růží, liči, banánů, manga a medu charakterizuje tento sladký Gewurztraminer z malého vinařství pana Fahrera z vinic pod hradem Haut Koenigsbourg. Sběr hroznů probíhal výhradně ručně, víno kvasilo pouze za pomoci přírodních kvasinek v nerezových kádích, aby si zachovalo své typicky odrůdové vůně. Skvěle doplní dezerty, sýry s modnou plísní nebo třeba asijské sladko-slané pokrmy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants20190212124720.200-3897297537

Domaine Paul Fahrer
 
Rodinné vinařství pana Paula Fahrera najdeme na úpatí monumentální dominanty Alsaska - hradu Haut Koenigsbourg. Vinařství obhospodařuje celkem 6,5 ha vinic v okolí tohoto středověkého skvostu nedaleko vesnice Orschwiller. 
V roce 2009 převzal otěže vinařství mladý Jean-Yves Fahrer, který postupně získával své enologické zkušenosti ve vinařstvích v Kalifornii, Chile a samozřejmě také ve Francii. Základním principem vinařství je maximální respekt - k přírodě, k révě vinné a jejím hroznům a vyráběnému vínu. Z tohoto důvodu ve vínech pana Fahrera nenajdeme  každoroční "standard", nýbrž vždy to nejlepší, co je možné vyrobit z každého ročníku tak, aby se ve vínech co nejvíce odrážel daný ročník. 
 
Kontaktní informace:
Adresa:
Paul Fahrer, 3 Place De la Mairie, 67600 Orschwiller, France 
Email: vins@paulfahrer.fr
Web: http://paulfahrer.fr