Sladké víno z Alsaska - Gewurtztraminer v dárkovém setu

Sladké bílé víno z Alsaska - to je opulentní Gewurztraminer s okouzlujícím aroma medu, růží a exotického liči, manga a banánů ze samého srdce alsaských vinic nedaleko hradu Haut Koenigsbourg. Sběr hroznů probíhal výhradně ručně, víno kvasilo pouze za pomoci přírodních kvasinek v nerezových kádích, aby si zachovalo své typicky odrůdové vůně. Nabízíme v dárkovém balení s minifíky, naloženými v armagnacu. Atraktivní dárek, který potěší každou ženu. 

SADA OBSAHUJE:

1x Minifíky, naložené v armagnacu
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
10.3.2021
do 3 dnů
589 Kč / ks 487 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace
ODRŮDA: 100% Gewuerztraminer
ROČNÍK: 2018

Domaine Paul Fahrer - Gewurtztraminer, Coteaux du Haut Koenigsbourg, 2018

Atraktivní vůně červených růží, exotického liči, manga, banánů a meducharakterizuje toto sladké víno, vyrobené z odrůdy Gewurztraminer z malého vinařství pana Fahrera v srdci Alsaska. Sběr hroznů probíhal výhradně ručně, víno kvasilo pouze za pomoci přírodních kvasinek v nerezových kádích, aby si zachovalo své typicky odrůdové vůně. Skvěle doplní dezerty, sýry s modnou plísní nebo třeba asijské sladko-slané pokrmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants20190212124720.200-3897297537

Domaine Paul Fahrer
 
Rodinné vinařství pana Paula Fahrera najdeme na úpatí monumentální dominanty Alsaska - hradu Haut Koenigsbourg. Vinařství obhospodařuje celkem 6,5 ha vinic v okolí tohoto středověkého skvostu nedaleko vesnice Orschwiller. 
V roce 2009 převzal otěže vinařství mladý Jean-Yves Fahrer, který postupně získával své enologické zkušenosti ve vinařstvích v Kalifornii, Chile a samozřejmě také ve Francii. Základním principem vinařství je maximální respekt - k přírodě, k révě vinné a jejím hroznům a vyráběnému vínu. Z tohoto důvodu ve vínech pana Fahrera nenajdeme  každoroční "standard", nýbrž vždy to nejlepší, co je možné vyrobit z každého ročníku tak, aby se ve vínech co nejvíce odrážel daný ročník. 
 
Kontaktní informace:
Adresa:
Paul Fahrer, 3 Place De la Mairie, 67600 Orschwiller, France 
Email: vins@paulfahrer.fr
Web: http://paulfahrer.fr