Sladké víno z Alsaska - Gewurtztraminer v dárkovém setu

Sladké bílé víno z Alsaska - to je opulentní Gewurztraminer s okouzlujícím aroma medu, růží a exotického liči, manga a banánů ze samého srdce alsaských vinic nedaleko hradu Haut Koenigsbourg. Sběr hroznů probíhal výhradně ručně, víno kvasilo pouze za pomoci přírodních kvasinek v nerezových kádích, aby si zachovalo své typicky odrůdové vůně. Nabízíme v dárkovém balení s minifíky, naloženými v armagnacu. Atraktivní dárek, který potěší každou ženu. 

SADA OBSAHUJE:

1x Minifíky, naložené v armagnacu
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
589 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
JAKO DÁREK: S delikatesami
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Sladké
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Odrůda: 100% Gewuerztraminer
Ročník: 2018

Domaine Paul Fahrer - Gewurtztraminer, Coteaux du Haut Koenigsbourg, 2018

Atraktivní vůně červených růží, exotického liči, manga, banánů a meducharakterizuje toto sladké víno, vyrobené z odrůdy Gewurztraminer z malého vinařství pana Fahrera v srdci Alsaska. Sběr hroznů probíhal výhradně ručně, víno kvasilo pouze za pomoci přírodních kvasinek v nerezových kádích, aby si zachovalo své typicky odrůdové vůně. Skvěle doplní dezerty, sýry s modnou plísní nebo třeba asijské sladko-slané pokrmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: