Šumivé víno z Loiry & 2 skleničky

Hledáte originální dárek pro milovnici šumivých vín? Lahodné Perles du Soleil neboli "perly slunce" z vinařství Famille Lebas je šumivé víno s menší dosáží cukru v kategorii Demi-Sec s velmi příjemnou svěží chutí hrušek, citrusů a sladkých briošek. Nabízíme spolu se slavnostními skleničkami s dekorem zlatých confetti.

SADA OBSAHUJE:

2x Sklenička na šumivé víno 200 ml s dekorem zlatých confetti, výška 24,5 cm
1x Dárková krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
Značka: Famille Lebas
549 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
REGION: Francie, Vallée de la Loire
ODRŮDA: 100% Melon de Bourgogne
 

Jemně perlivý osvěžující Muscadet s vůní ovoce, hrušek a jemných kvasničných kalů z rodinného vinařství Lebas hospodaří na svých vinicích v oblasti Loiry s vášní již od roku 1789. Víno bylo vyrobeno z méně známé bílé odrůdy Melon de Bourgogne, která je pro západní oblast údolí Loiry typická. Ideální společník k různým dezertům - čokoládovým, ovocným nebo krémovým

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Famille Lebas
Vinařství Famille Lebas vede společně otec se synem. Rodinná vinařská tradice se datuje již od roku 1789, kdy rodina začala hospodařit na vinicích v La Haie Trois Sous v údolí řeky Loiry.  Dnes se vinice rozkládají na 24 ha v blízkém okolí vinařství, asi 20 km od města Nantes.

Vinařství pěstuje tradiční odrůdy této oblasti - Melon de Bourgogne (Muscadet), Gros Plant, Sauvignon Gris, Gewurstraminer, Gamay a Merlot.

Kontaktní informace:
Adresa: 405 la Haie 3 sous, 44690 Maisdon-sur-Sèvre, Francie
E-mail: herve.lebas@neuf.fr
Web: http://www.famille-lebas.com/