Exkluzivní dárkové balení - Mourvèdre z Languedocu

Dárek pro znalce a opravdové milovníky vín - Barikové víno z Languedocu v BIO kvalitě s dominancí odrůdy Mourvedre s aroma růžových lístků, kůže a tabáku. Ideální pro milovníky a nadšené objevovatele vín, pro které bude potěšením setkání se méně známou, "chlapskou" odrůdou Mourvèdre. 
 
Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
21.4.2021
do 3 dnů
459 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
REGION: Francie, Languedoc-Roussillon
APELACE: AOC Pézenas

Domaine Lacroix-Vanel ... ma non troppo Languedoc Pézenas Rouge 2014

Víno z Languedocu v BIO kvalitě s dominancí Mourvedre s aroma růžových lístků, kůže a tabáku, ideální k pečenému masu

Vinařství Lacroix-Vanel z Languedocu hospodaří od roku 2016 v režimu biologického zemědělství. Jejich vína jsou ojedinělá svojí plností, bohatostí chutí a měkkými, zralými tříslovinkami. Toto cuvée není výjimkou - v chuti i vůni najdeme červené ovoce, růžové kvítky, jemné známky kůže, tabáku a podhoubí, doprovázené měkkými, kulatými a zralými taniny. Doporučujeme k hovězí nebo vepřové pečeni, pečenému kuřeti, kachně nebo huse.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo vignerons independants pro eshop

Domaine Lacroix-Vanel

Rodinné vinařství pana Jean-Pierre Vanela převzal v roce 2016 mladý enolog Marc Olivier Bertrand, kterýmu bylo v té době 39 let a který vystudoval vinařství a získal zkušenosti ve vinařských domech v celé Francii. Marc Olivier se rozhodl usadit se svojí rodinou ve městě Caux, finančně podpořit vinařství pana Lacroix-Vanela a nasměrovat je novým ekologickým směrem. Marc Olivier je specialistou na biologická vína díky svým bohatým zkušenostiem z různých vinařských podniků. VInařství má certifikát biologického zeměděství, dokladující snahy o výrobu kvalitních vín s maximálním respektem k životnímu prostředí. Vína Lacroix-Vanel se odlišují od ostatních svojí bohatostí, plností a jemností svých tříslovin. Díky těmto kvalitám se pravidelně umísťují v čele různých soutěží doma i v zahraničí

Kontaktní informace:
Adresa: 1Bis Rue Victor Hugo, 34720 Caux, Francie
E-mail: mo.bertrand1@gmail.com
Web: http://www.domainelacroix-vanel.com/