DÁRKY PRO TÁTU - MIX BAREV A STYLŮ VÍN

Je váš táta vášnivým vinařem a milovníkem dobrého vína? Darujte mu zážitek - dárkovou kazetu s kvalitními francouzskými víny! Vždyť francouzské víno je již po staletí standardem kvality pro vinaře na celém světě. Darujte vašemu tátovi důkaz jejich mistrovství v atraktivní kazetě - vybírejte barevný mix vín z různých regionů nebo zvolte výběr vín různých druhů a stylů. Dárkové balení s francouzskými víny oslní nejen vkusem, ale i svou vysokou hodnotou. Dopřejte svému tatínkovi či tchánovi oslavu plnou radosti ze skvělého vína, které zaručeně ocení. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

6 položek celkem

Cena

6191199
16191199
Duo vín z Francie jako dárek
619 Kč / ks

Dárkové balení s bílými víny z vyhledávaných francouzských regionů údolí Loiry a údolí Rhôny potěší zvídavé milovníky...

Kód: 5793
Dárkové víno Duo Minervois
669 Kč / ks

Charismatická vína z apelace Minervois v Languedocu - to je opravdová lahůdka pro znalce. Bohaté strukturované...

Kód: 1647
Duo přírodních vín z Alsaska jako dárek
729 Kč / ks

Dvě tradiční alsaské odrůdy Riesling a Sylvaner ve své nejryzejší podobě - Nature z BIO z vinařství Domaine Anstotz...

Kód: 3048
Dárkové víno - Barrique
929 Kč / ks

Sada dvou noblesních barikových cuvée z terasovitých viničných tratí ve výšce 450 m n.m. na úpatí hory Ventoux v...

Kód: 5787
Všechny barvy Bordeaux
1 079 Kč / ks

Trio elegantních cuvée z Bordeaux z vinařství Château Borie de Noaillan v dárkové kazetě. Jako první se...

Kód: 3730
Všechny barvy Languedocu
1 199 Kč / ks

Trio elegantních cuvée z vyšších poloh Languedocu z apelace Saint-Chinian. Vína z této apelace se vyznačují zralými...

Kód: 3731

Jak vybrat dárek pro vinaře

Narozeniny či vánoční svátky jsou ideální příležitostí darovat výjimečný dárek vašemu milovanému tatínkovi. Proč tentokrát nezvolit něco, co potěší všechny smysly a připraví dokonalý zážitek? Dárková balení vín jsou skvělou volbou, a to zejména, když jde o kvalitní vína z malých rodinných vinařství ze všech koutů Francie.

Výběr vín

Francouzská vína nabízení bezpočet různých stylů a chutí - od kvalitních odrůdových vín z Burgundska, Alsaska nebo údolí Loiry, přes šarmantní bohatá cuvée z Bordeaux, Languedocu či údolí Rhôny až po sofistikovaná majestání bariková vína z Châteauneuf-du-Pape, Saint Emilionu či Pomerolu. Pro milovníky přírodních vín nabízejí francouzští vinaři širokou škálu vín bez přidaných chemikálií, které nejen podtrhnou autenticitu chutí, ale také nesou s sebou zdravější a šetrnější přístup k životnímu prostředí. Biodynamická vína, pěstovaná s ohledem na cykly přírody,kosmické vlivy a biodiverzitu jsou tím nejlepším, co můžete pro svého tátu vybrat.

Dárkové víno s delikatesami či skleničkami

Dárková balení nejen elegantně prezentují lahve vína, ale také nabízejí jedinečný vizuální dojem. Vyberte dárkové balení s křehkými křišťálovými skleničkami, vybranými delikatesami z Francie či dárková vína ve stylových dřevěných či papírových kazetách. 

Nezapomeňte na osobní přání

Aby byl váš dárek kompletní, nezapomeňte přidat dárkové kartičky. Připojte pár vřelých slov pro svého tátu, který si zaslouží to nejlepší. Vaše osobní poselství na dárkové kartičce dodá dárku nádech lásky a péče.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz