BEZPEČNÁ PŘEPRAVA

Při balení Vašich objednávek velmi dbáme na to, aby se při transportu nerozbila nebo nepoškodila a zároveň abychom šetřili životní prostředí i Vaši peněženku.

  • Každou Vaši zásilku pečlivě zabalíme a zabezpečíme proti případnému poškození 
  • Při balení maximálně recyklujeme: využíváme původní nebo použité kartonové krabice nebo výplně
  • Dárková balení se skleničkami či delikatesami jsou velmi pečlivě zabalena a fixována proti pohybu - nemusíte se obávat jakéhokoliv poškození ani u těchto citlivých zásilek
  • Za rok 2022 evidujeme u přepravců Zásilkovna a Messenger pouze 0,5% poškozených zásilek 
Přesto prosíme o pečlivou kontrolu stavu a počtu doručených balíků při převzetí a v případě jejich poškození nás ihned kontaktujte, nejlépe nám zašlete fotografie. Poškozená vína či zásilku Vám nahradíme v co nejkratším termínu, bez ohledu na případné vyřizování reklamace s přepravcem.
 
Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA. 

MOŽNOSTI PŘEPRAVY

Pro přepravu většiny zásilek využíváme společnost Zásilkovna, u zásilek na adresu spolupracujeme také se společností Messenger. 
 
Přeprava vín a dárkových balení u společnosti Zásilkovna je podle našich zkušeností bezpečná do max. 5 kg - pokud Vaše objednávka obsahuje více dárkových kazet nebo lahví vín, můžete ji obdržet rozdělenou do více balíčků. Pro těžší zásilky (např. více než 4 vína) doporučujeme zvolit "Doručení na adresu" - zásilku tak obdržíte přímo domů nebo do práce a nemusíte nosit těžké a objemné balíky z výdejních míst. 
 
Způsob dopravy si zvolíte při dokončení objednávky v košíku. Můžete tak zadat doručovací adresu (může být odlišná od fakturační adresy) nebo zvolit doručení na výdejní místo - v tomto případě budete vyzváni k výběru výdejního místa nebo Z-boxu podle Vaší polohy nebo adresy. 
 
Pokud na dodávku spěcháte, kontaktujte nás, najdeme společně nejrychlejší možný způsob dodávky. 
 
UPOZORNĚNÍ: Pokud zasíláte zboží na jinou než Vaši adresu, nezapomeňte nám uvést do poznámky telefonní číslo příjemce! 
 

DOPORUČENÝ DOPIS  - PLATÍ POUZE PRO DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkové poukazy odesíláme doporučeným dopisem Českou poštou na zvolenou adresu. 
 

OSOBNÍ ODBĚR

Vaši objednávku si můžete po předchozí dohodě vyzvednout osobně v sídle naší společnosti v Novém Oldřichově, č.p. 170. V tomto případě nás kontaktujte.
 

DODÁVKY NA SLOVENSKO

Dárková balení i vína dodáme také na Slovensko nebo do ostatních zemí EU. Orientační cena dopravy na výdejní místo na Slovensku se pohybuje kolem 5 EUR, cena závisí na hmotnosti zásilky. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny podle Vaší objednávky.