BEZPEČNÁ PŘEPRAVA

Při balení Vašich objednávek velmi dbáme na to, aby se při transportu nerozbila nebo nepoškodila a zároveň abychom šetřili životní prostředí i Vaši peněženku.

  • Každou Vaši zásilku pečlivě zabalíme, nemusíte se obávat jakéhokoliv poškození ani u tak citlivých zásilek jako jsou dárková balení se skleničkami či delikatesami
  • Maximálně recyklujeme: využíváme použité kartonové krabice nebo výplně
  • Prosíme vždy o pečlivou kontrolu - v případě podezření zásilku nepřebírejte. Poškozená vína či zásilku Vám ihned nahradíme, bez ohledu na vyřizování reklamace s přepravcem.

MOŽNOSTI PŘEPRAVY

Pro přepravu našich zásilek využíváme společnost Zásilkovna (vesměs zásilky do 5 kg) a Messenger.
Pokud Vaše objednávka obsahuje více položek, může být rozdělena do více balíčků.
Degustační sady s hmotností nad 5 kg zasíláme pouze na zadanou adresu, také pro ostatní zásilky nad 5 kg doporučujeme zvolit "Doručení na adresu" - zásilku tak obdržíte přímo domů nebo do práce a nemusíte nosit těžké a objemné balíky z výdejních míst.
 
Cena dopravy záleží na celkové hmotnosti objednávky:
  • 99 Kč vč.DPH pro objednávky do 5 kg na výdejní místo
  • 139 Kč vč. DPH pro objednávky od 5 do 10 kg na výdejní místo nebo na zvolenou adresu
  • 199 Kč vč. DPH pro objednávky nad 10 kg na výdejní místo nebo zvolenou adresu 
  • při nákupu nad 5000 Kč máte dopravu ZDARMA
Způsob dopravy si zvolíte při dokončení objednávky v košíku. Můžete tak zadat doručovací adresu (může být odlišná od fakturační adresy) nebo zvolit doručení na výdejní místo - v tomto případě budete vyzváni k výběru výdejního místa nebo Z-boxu podle Vaší polohy nebo adresy. 
 
UPOZORNĚNÍ: Pokud zasíláte zboží na jinou než Vaši adresu, nezapomeňte nám uvést do poznámky telefonní číslo příjemce! 
 
Vaše zásilky předáváme dopravcům 1x denně v ranních hodinách - tj. pokud učiníte Vaši objednávku do 18. hodiny, garantujeme Vám její expedici již následující pracovní den!
 
Pokud na dodávku spěcháte, kontaktujte nás, najdeme společně nejrychlejší možný způsob dodávky. 

OSOBNÍ ODBĚR

Vaši objednávku si můžete po předchozí dohodě vyzvednout osobně v sídle naší společnosti v Novém Oldřichově, č.p. 170. V tomto případě nás kontaktujte.
 

DODÁVKY NA SLOVENSKO

Dárková balení i vína dodáme také na Slovensko nebo do ostatních zemí EU. Orientační cena dopravy na výdejní místo na Slovensku se pohybuje kolem 7-10 EUR, cena závisí na hmotnosti zásilky. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny podle Vaší objednávky.