BEZPEČNÁ DOPRAVA

EKOLOGICKÉ A BEZPEČNÉ BALENÍ
Naše vína a dárková balení jsou pečlivě zabalena a zabezpečena proti poškození. Našim cílem jsou co nejnižší přepravní náklady, proto pro balení recyklujeme použité kartonové krabice nebo jiné materiály. Prosíme o pečlivou kontrolu stavu a počtu doručených balíků při převzetí a v případě jejich poškození nás kontaktujte, nejlépe nám zašlete fotografie. Poškozená vína či zásilku Vám nahradíme. 
 
MOŽNOSTI PŘEPRAVY
Pro přepravu většiny zásilek využíváme společnost Zásilkovna. Můžete si vybrat způsob doručení, který Vám vyhovuje nejlépe:
  • Doručení na adresu - kurýr Vám objednávku doručí přímo na zadanou adresu, ať už domů nebo do práce. Po zvolení tohoto typu dopravy obdržíte od Zásilkovny informaci o čase doručování.
  • Doručení na výdejní místo - můžete si vybrat si některé z 5800 výdejních míst v celé republice a zásilku si vyzvednut kdykoliv do 7 dnů po doručení.
  • Doručení do Z-BOXu - pro maximální flexibilitu. 2700 výdejních Z-BOXů je otevřeno 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zásilku je nutno vyzvednout zpravidla do 2 dnů po doručení a k jejímu vyzvednutí potřebujete mít nainstalovánu aplikaci Zásilkovna v mobilu.
Pro dodávku většího počtu lahví vín využíváme společnost Messenger, která Vám vína doručí na zvolenou adresu. Po zvolení tohoto typu přepravy Vás bude kontaktovat kurýr s informací o čase doručování.
Pokud na dodávku spěcháte, kontaktujte nás, najdeme společně nejrychlejší možný způsob dodávky. 
Pokud zasíláte zboží na jinou než Vaši adresu, nezapomeňte nám uvést do poznámky telefonní číslo příjemce! 
 
Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA. 
 
DOPORUČENÝ DOPIS  - PLATÍ POUZE PRO DÁRKOVÉ POUKAZY
Dárkové poukazy odesíláme doporučeným dopisem Českou poštou na zvolenou adresu. 
 
OSOBNÍ ODBĚR
Vaši objednávku si můžete po předchozí dohodě vyzvednout osobně v sídle naší společnosti v Novém Oldřichově, č.p. 170. V tomto případě nás kontaktujte.
 
DODÁVKY NA SLOVENSKO
Dárková balení i vína dodáme také na Slovensko. Orientační cena dopravy na výdejní místo je od 5 EUR a na adresu již od 7 EUR, cena závisí na hmotnosti zásilky. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny podle Vaší objednávky.