Rychlá doprava

Přeprava kurýrní společností WE|DO (bývalý INTIME) NA VAŠI ADRESU
Termín doručení je zpravidla 2 pracovní dny pro objednávku zadanou do 12.hodiny,  v ostatních případech 3 pracovní dny. Den před doručením zásilky obdržíte e-mail a textovou zprávu o doručení. Termín nebo místo doručení můžete v  aplikaci společnosti WEIDO flexibilně měnit. Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna pro případ poškození nebo ztráty během přepravy zásilky. Prosíme o pečlivou kontrolu stavu a počtu doručených balíků při převzetí. V případě jejich poškození nebo podezření na možné poškození zboží nepřebírejte a kontaktujte nás.
Cena dopravy společností WEIDO na Vaši adresu je 130 Kč.
 
Přeprava společností ZÁSILKOVNA NA ZVOLENÉ VÝDEJNÍ MÍSTO
Termín doručení je zpravidla 2 pracovní dny, výjimečně 3 pracovní dny (dodání do 2 dnů není garantováno). Výdejní místo si zvolíte sami při objednání přepravy v pokladně eshopu. Nejpozději následující den obdržíte e-mail a textovou zprávu o doručení, zásilku si můžete vyzvednout do 10 dnů od jejího doručení na zvoleném výdejním místě. Všechna naše vína jsou adekvátně zabalena a po celou dobu přepravy pojištěna pro případ poškození nebo ztráty  během přepravy zásilky. Prosíme o pečlivou kontrolu stavu a počtu doručených balíků při převzetí. V případě jejich poškození nebo podezření na možné poškození zboží nepřebírejte a kontaktujte nás.
Cena dopravy společností Zásilkovna na výdejní místo je 100 Kč.
 
Přeprava společností Česká Pošta  - PLATÍ POUZE PRO DÁRKOVÉ POUKAZY
Dárkové poukazy odesíláme v obálce společností Česká pošta na zvolenou adresu. Budete-li si přát dodání dárkového poukazu přímo obdarované osobě ve speciálním balení, kontaktujte nás
Za odeslání poukazu si neúčtujeme žádný poplatek
 
Osobní odběr 
Telefonicky nebo emailem je možné dohodnout osobní odběr na adresa naší společnosti v Novém Oldřichově, č.p. 170. V tomto případě je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.
 
Ekologické a bezpečné balení
Pro balení vín využíváme původní papírové krabice a proložky, do kterých vinaři vkládají svá vína. Nezatěžujeme životní prostředí ani Vaše peněženky pořizováním dalších transportních obalů. Naše obaly jsou 100% recyklovatelné.
 
 
Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.
 
Vína dodáváme i na Slovensko. Orientační cena dopravy je pro zásilku 6 lahví 9 EUR - kontaktujte nás  pro upřesnění ceny podle Vaší objednávky.