GARANCE KVALITY A SPOKOJENOSTI

Francouzským vínům skutečně rozumíme - spolupracujeme s organizací Nezávislých vinařů ve Francii, sdružující na 7000 malých rodinných podniků a díky této spolupráci máme možnost ochutnávat vína z neuvěřitelných 375 francouzských apelací a vybírat pro Vás ty nejlepší a nejvýhodnější lahůdky z malosériové produkce těchto opravdových vinařů z celé Francie.

Vína, která pečlivě vybíráme musí splňovat naše 3 kritéria dokonalosti:
  • typické znaky své apelace nebo unikátního terroiru
  • nadprůměrnou kvalitu ve své kategorii
  • přijatelnou cenu 

NAŠE GARANCE KVALITY PRO VAŠI SPOKOJENOST

Velmi nám záleží na tom, abyste s našimi víny byli spokojeni a abyste se k nám pro francouzská vína vraceli - proto Vám na zakoupená vína poskytujeme garanci kvality a spokojenosti: můžete se spolehnout na to, že popis vína odpovídá jeho skutečné kvalitě a vlastnostem. Samozřejmě, můžeme diskutovat o individuálních preferencích, kdy např. v popisu vůně uvádíme "zralé ostružiny" a vy budete trvat na "lesních borůvkách", nicméně garantujeme Vám, že víno ve svých základních rysech odpovídá svému popisu. 

Každému podle jeho gusta - chápeme, že můžeme mít různě nastavené hodnoty a preference a může se stát, že Vám objednané víno nebude chutnat, nebo že bude dokonce vadné (viz také náš návod Jak poznat korkovou vadu ve víně). Zazátkujte láhev, zabalte ji tak, aby přežila přepravu (ideálně využijte obaly, ve kterých byla vína dodána), kontaktujte nás a sdělte nám své důvody reklamace - společně najdeme nejvýhodnější způsob vrácení vína a Vašich peněz. Náklady na zpětnou přepravu hradíme v plném rozsahu my.

Z logistických důvodů přijímáme tento typ reklamací maximálně do 6 měsíců od provedeného nákupu, v případě vadného vína platí zákonná lhůta 24 měsíců.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz