DÁREK NA MÍRU

Nenašli jste dárkovou kazetu podle svého gusta? Líbí se Vám skleničky z balíčku z údolí Loiry, ale preferujete Bordeaux? Nebo byste chtěli darovat luxusní šampaňské s francouzskými delikatesami, ale nevybrali jste si z naší nabídky? Nebo vybraný dárek není skladem? Žádný problém, vyřešíme! 

Nabízíme Vám přípravu dárkové kazety podle Vašeho přání - můžete si vybrat víno, barvu a typ dárkové krabičky, skleničky, delikatesy či autorský šperk - vše Vám připravíme a zabalíme podle Vašich představ! Napište nám nebo jednoduše zavolejte na tel.číslo 731 600 109, sdělte nám Vaši představu a my Vám zvolený dárek zašleme - ve většině případů do 2 pracovních dnů a bez příplatku k ceně.

Pokud jste si vybrali dárek v modré krabičce s modrou výstelkou a raději byste darovali víno např. v červené krabičce se zlatou výstelkou, jednoduše nám napište Váš požadavek do poznámky v objednávce. Rádi Vaše přání splníme.

Chcete k vybranému dárku věnovat vlastní blahopřání formou dárkové kartičky a nenašli jste  vhodný design? Zavolejte sdělte nám své přání, pošleme Vám alternativní návrh ke schválení a dáte tak svému dárku ten správný šmrnc!

Neváhejte a kontaktujte nás - vždyť na správně zvolený dárek se jen tak nezapomíná!