KALENDÁŘ ZÁŽITKOVÝCH DEGUSTACÍ

Máte rádi dobré víno a chcete zažít mnohem více než ochutnávku několika vzorků vín v doprovodu kousků veky nebo oliv? Navštivte některou z našich zážitkových degustací - dopřejte si zážitek, na který se nezapomíná!

V současné době nabízíme 2 různé formáty degustací:

  • Degustaci s podtitulem "Francie všemi smysly", na které zažijete skutečný koncert chutí a vůní - ochutnáte celkem 8 vzorků vín ze všech koutů Francie, včetně pravého šampaňského (celkově 0,6 l vína na osobu) + 8 vzorků tradičních francouzských pokrmů (ochutnáte např. tradiční hovězí po burgundsku, alsaskou tarte flambée, smetanový quiche, jihofrancouzské ratatouille, nebo sladké Canelé - celkově vzorky reprezentují 1 větší porci jídla). 
  • Virtuální vinařský zájezd, spojený s ochutnávkou vín daného regionu, na kterém se pomocí promítacího plátna a fotografií přenesete do vybraného vinařského regionu, obrazem navštívíte všechny důležité památky a pamětihodnosti a dozvíte se, proč stojí za pozornost. Připomenete si důležité historické milníky a slavné osobnosti regionu, za pomocí mapy navštívíte některé vinařské oblasti a ochutnáte několik typických vín regionu všech barev a chutí.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na fotografie z našich degustací, najděte si v kalendáři svůj termín a rezervujte včas!

Kalendář plánovaných degustací:

➤  sobota 11. září 2021 - Francie všemi smysly, Nový Oldřichov

➤  pátek 17. září 2021 - Francie všemi smysly, Děčín

➤  pátek 24.září 2021 - Speciál Champagne & Šumivá vína, Litoměřice

➤  čtvrtek 30. září 2021 - Francie všemi smysly, Česká Kamenice

➤  čtvrtek 7.října 2021 - Francie všemi smysly, Cvikov

➤  čtvrtek 14.října 2021 - Francie všemi smysly, Jílové u Děčína

➤  pátek 22.října 2021 - Francie všemi smysly, Rumburk

 

 

Nabízíme také prodej vstupenek formou dárkových poukazů  - darujte zážitek, na který se nezapomíná!

Schází Vám termín degustace ve Vašem městě? Kontaktujte nás, rádi se pokusíme zorganizovat degustaci ve Vašem regionu.

 

  • degustace-zamek-decin-1