BEZPEČNÁ PLATBA

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY

Využijte některou z možností bezpečné bezhotovostní platby ShoptetPAY, kterou pro nás zajišťuje správce našeho eshopu.

Platební brána ShoptetPAY nabízí možnost rychlé a pohodlné platby pomocí Vaší platební karty, ApplePAY či GooglePAY. O bezpečnost všech platebních transakcí se stará platební brána ADYEN. ADYEN je ověřená platforma pro realizaci bezhotovostních plateb, která funguje spolehlivě napříč světem už 15 let (stejnou službu využívají internetoví velikáni jako je Booking.com, Flixbus nebo Shein).

Platby přes tuto platební bránu v zásadě nepadají, avšak v případě, že se platba přece jen zasekne, budete vyzváni k druhému pokusu. Údaje o Vaší platební kartě zůstávají uloženy v systému a tak nemusíte pokaždé vyťukávat její číslo. Díky unikátní kombinaci funkcí inline brány a Native 3DS nejste nikam přesměrováni, platební brána i potvrzení se vykreslí přímo v bezpečném prostředí našeho e-shopu. 

V pokladně můžete platit také pomocí bankovního převodu - po zvolení této možnosti Vám bude automaticky vygenerována faktura s platebními údaji a QR kódem pro usnadnění platby - stačí tak pouze v prostředí Vaší banky naskenovat QR kód či zapsat naše bankovní spojení k provedení úhrady. Náš bankovní účet je Fio Banka č.ú. 2001538653/2010, jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky

Veškeré bezhotovostní platební transakce jsou pro naše zákazníky ZDARMA
 

PLATBY NA DOBÍRKU

Dodávky zboží na dobírku jsou zpoplatněny paušálním poplatkem 29 Kč za každou objednávku. Zboží můžete uhradit v hotovosti nebo platební kartou při převzetí přepravci či na výdejním místě.
 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz