WiNAM.CZ - TO JSOU VÍNA, KTERÁ MAJÍ ŠARM

Vážení zákazníci,

vítejte v internetovém obchodě s francouzskými víny společnosti Winam s.r.o. Velmi nás těší Váš zájem o kvalitní vína z Francie - s veškerou pečlivostí a vážností se staráme o to, aby Vás naše vína pobavila a přinesla Vám chvíle potěšení a pohody.

Specializujeme se na malosériová vína Nezávislých vinařů z celé Francie, ve kterých se snoubí kvalita, originalita a unikátnost jejich "terroiru". Udělejte si pohodlí a vybírejte z naší široké nabídky - ať už samotných vín nebo některého z originálních dárkových balení!

Iveta Hradská
Majitelka a sommelierka Winam s.r.o.
 

Říkáte si, proč nakoupit zrovna u nás? Máme hned 9 dobrých důvodů, pro které se k nám zákazníci vracejí: 

1. Specializace

Specializujeme se na vína z Francie a chceme v tom být dokonalí. Francii známe doslova jako své boty - nejen zdejší víno a vinohrady, ale také její historii, kulturu nebo gastronomii. Sledujte nás na Facebooku - pravidelně servírujeme porce zajímavých historek nebo horkých novinek nejen o francouzském víně!

 

2. Unikátnost vín  

Spolupracujeme s organizací Nezávislých vinařů Francie, sdružující malá rodinná vinařství z celé země, která se nebojí jít vlastní cestou při zachování tradičních vinařských postupů. V jejich vínech se zrcadlí nejen unikátní terroir, ale také jedinečná osobnost vinaře a jsou výrazným protipólem k masové produkci velkých vinařských závodů.

 

3. Pečlivá selekce

Díky “Salónům vín Nezávislých vinařů” stále objevujeme nové trendy, medailová nebo jinak výjimečná vína a pečlivě vybíráme - základními kritérii jsou věrnost terroiru (víno musí typické prvky své apelace), nadprůměrná kvalita v dané kategorii a přijatelná cena. Ročně ochutnáme zhruba 1500 vín od 300 vinařů, z nichž vybereme necelých 7% pro náš eshop. 

 

4. Garance kvality a spokojenosti

U všech vín se můžete spolehnout, že kvalita a vlastnosti zakoupeného vína odpovídají jeho popisu. S výjimkou ryze individuálních preferencí, kdy kupříkladu uvádíme "citrusové tóny" a vy budete trvat na "vůni limetky”, garantujeme soulad celkového charakteru vína s popisem. Nebudete-li s vínem spokojeni, můžete víno na naše náklady vrátit nebo jej vyměnit. Více o Garanci kvality.

 

5. Nejlepší poměr ceny a kvality

Kvalitní francouzská vína nikdy nebyla a nebudou nejlevnější - uplatňování přísných pravidel pro jejich výrobu bohužel něco stojí - jsou však po staletí synonymem a měřítkem kvality a zdrojem inspirace pro ostatní vinaře. Nehledáme za každou cenu nejlevnější cenovku - v každém regionu a v každé kategorii vybíráme to nejdokonalejší snoubení terroiru, kvality a ceny.

 

6. Největší online galerie dárkových vín v ČR

Francouzské víno je vždy vítaným dárkem - ať se jedná o šampaňské nebo o prémiové Bordeaux. Na našich stránkách najdete více než 250 dárkových balení šampaňských, šumivých nebo tichých vín s delikatesami, se skleničkami nebo dokonce s autorskými šperky. Bavte se a vybírejte, my se postaráme o zaručený úspěch Vašeho dárku!

 

7. Výhodné degustační balíčky

Proč kupovat víno po jedné láhvi - při nákupu více kusů vždy ušetříte! Nabízíme široké spektrum degustačních balíčků - od výhodných vín ke grilování, přes tématické balíčky vín napříč styly a regiony až po zvýhodněné sady luxusních vín z Bordeaux.

 

8. Máte přítele na telefonu!

Nevyznáte se v apelacích? Sháníte víno určité chuti nebo odrůdy? Nevíte jistě, jestli se Vaše víno hodí k připravované večeři? Potřebovali byste sestavit dárkový balíček na míru? Nebo Vám vrtá hlavou jiný problém? Jsme tady pro Vás a rádi Vám poradíme! Neváhejte a kontaktujte nás - pokud zrovna nespíme, odpovídáme obratem!

9. A každému nákupu něco navíc…

Využijte některý z celé řady nabízených benefitů jako je doprava zdarma nebo dárek za první nákupVáš dárek Vám rádi zabalíme do atraktivního dárkového celofánu pouze za symbolickou  1 Kč. V rámci našeho věrnostního programu můžete dokonce nakupovat za velkoobchodní ceny! Nakupovat na winam.cz se zkrátka vždy vyplatí!