WiNAM.CZ - TO JSOU VÍNA, KTERÁ MAJÍ ŠARM

 

Vážení zákazníci,

vítejte v internetovém obchodě s francouzskými víny společnosti Winam s.r.o. Velmi nás těší Váš zájem o kvalitní vína z Francie - s veškerou pečlivostí a vážností se staráme o to, aby Vás naše vína pobavila a přinesla Vám chvíle potěšení a pohody.

Specializujeme se na malosériová vína Nezávislých vinařů z celé Francie, ve kterých se snoubí kvalita, originalita a unikátnost jejich "terroiru". Udělejte si pohodlí a vybírejte z naší široké nabídky - ať už samotných vín nebo některého z originálních dárkových balení!

Iveta Hradská
Majitelka a sommelierka Winam s.r.o.
 

  

ŘÍKÁTE SI, PROČ NAKOUPIT ZROVNA U NÁS?

Máme hned 9 dobrých důvodů, pro které se k nám zákazníci vracejí: 

1. Specializace

V našem eshopu najdete pouze vína z Francie - specializujeme se na francouzská vína a chceme v tom být dokonalí. Francii známe doslova jako své boty - a to nejen zdejší víno a vinohrady, ale také její historii, kulturu nebo gastronomii. Sledujte nás na Facebooku, kde pravidelně servírujeme porce zajímavých novinek nejen o francouzském víně!

 

2. Unikátnost vín

Spolupracujeme s organizací Nezávislých vinařů Francie, sdružující malá rodinná vinařství z celé země, která se nebojí jít vlastní cestou při zachování tradičních vinařských postupů. V jejich vínech se zrcadlí nejen unikátní terroir, ale také jedinečná osobnost vinaře a jsou tak výrazným protipólem k masové produkci velkých vinařských závodů.

 

3. Pečlivá selekce

Díky “Salónům vín Nezávislých vinařů” stále objevujeme nové trendy, medailová nebo jinak výjimečná vína a pečlivě vybíráme - základními kritérii jsou věrnost terroiru (víno musí mít typické prvky své apelace), nadprůměrná kvalita v dané kategorii a přijatelná cena. Ročně ochutnáme zhruba 1500 vín od 300 vinařů, z nichž vybereme necelých 7% pro náš eshop.

 

4. Garance kvality a spokojenosti

Můžete se spolehnout na to, že kvalita a vlastnosti zakoupeného vína odpovídají jejich popisu. S výjimkou ryze individuálních preferencí (např. "citrusové tóny" vs. "vůně limetky") garantujeme soulad celkového charakteru vína s popisem. Nebudete-li spokojeni, můžete víno na naše náklady vrátit nebo jej vyměnit. Více o Garanci kvality WiNAM.CZ

 

5. Nejlepší poměr ceny a kvality

Kvalitní francouzská vína díky přísným apelačním regulím nikdy nebyla a nebudou nejlevnější. Pro nás je důležitá vysoká kvalita a věrnost terroiru ve spojení s rozumnou cenou: vína nakupujeme přímo od našich vinařů, bez prostředníků a dalších logistických nákladů a můžeme Vám takto garantovat ty nejlepší ceny kvalitních francouzských vín na trhu.

 

6. Největší online galerie dárkových vín v ČR

Jen u nás můžete vybírat z více než 300 druhů dárkových vín - nabízíme dárkově balená vína v papírových kazetách nebo atraktivních dřevěných obalech, sady s pravými francouzskými delikatesami, skleničkami nebo dokonce s autorskými šperky! Bavte se a vybírejte, jen s námi máte jistotu, že se Váš dárek postará o  zaručený úspěch!

 

7. Výhodné degustační balíčky

Proč kupovat víno po jedné láhvi - při nákupu více kusů vždy ušetříte! Nabízíme široké spektrum degustačních balíčků - od výhodných vín ke grilování, přes tématické balíčky vín napříč styly a regiony až po zvýhodněné sady luxusních nebo šampaňských vín - jen u nás najdete balíček pro každý rozmarný či mlsný jazýček!

 

8. Ke každému nákupu něco navíc…

Nabízíme celou řadu benefitů, jako je doprava zdarma nebo dárek za Vaši registraci. Váš dárek Vám rádi zabalíme do dárkového celofánu pouze za symbolickou  1 Kč. V rámci našeho věrnostního programu můžete dokonce nakupovat za velkoobchodní ceny! Přihlaste se k odběru newsletteru - budete pravidelně informováni o sezónních nabídkách a slevových akcích!

 

9. Jsme profesionálové a rádi poradíme!

Nevyznáte se v apelacích? Sháníte víno určité chuti nebo odrůdy? Potřebovali byste sestavit dárkový balíček na míruJsme tady pro Vás a rádi Vám poradíme s výběrem, s párováním s pokrmy nebo Vám pomůžeme vybrat Váš dárek nebo degustační balíček- neváhejte a kontaktujte nás! Vínu a Francii skutečně rozumíme!

 

 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz