Vážení zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky vyřízeny až v pondělí 5.12. s předpokládaným termínem doručení 6.12.2022. Děkujeme za pochopení

CHAMPAGNE - VÍKEND V KRAJI LUXUSNÍCH BUBLINEK

 
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ZÁJEZDY V ROCE 2022 NEPLÁNUJEME.
KONTAKTUJTE NÁS JAKO PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEMCE - RÁDI VÁS BUDEME INFORMOVAT O PŘIPRAVOVANÝCH TERMÍNECH!

Letecky, orientační cena od 16 000 Kč/osobu*

dom perignon-1Pojeďte s námi nahlédnout do světa luxusu a famózních bublinek - společně se projdeme po nejdražší ulici na světě, "Avenue de Champagne", kterou lemují velké šampaňské domy, prohlédneme si sochu Dom Pérignona a slavný "Moët et Chandon", podíváme se na vinice Champagne z koše horkovzdušného balónu, navštívíme sklepy nejstaršího šampaňského družstva a ochutnáme několik druhů šampaňského a místních specialit. Navštívíme také historické centrum a slavnou katedrálu v Remeši. 

Program:

1. den - čtvrtek: VE SKLEPĚ NAŠEHO VINAŘE V CHAMPAGNI

Odlet z Prahy do Paříže brzy ráno, přejezd do Remeše a vlakem k našemu vinaři, ubytování. Prohlídka vinic a sklepů, spojená s degustací vín a večeří s ochutnávkou místních specialit.

avenue de champagne-12. den - pátek:  HLAVNÍ MĚSTO ŠAMPAŇSKÉHO - ÉPERNAY: 

Po snídani pojedeme vlakem do městečka Épernay, kterému se přezdívá "hlavní město šampaňského - sídlí zde totiž  většina slavných a významných šampaňských domů. Projdeme po nejdražší ulici světa "Avenue de Champagne", pod kterou jsou v křídovém podloží vytesány stovky kilometrů podzemních sklepů.  Dáme si lehký oběd v místní restauraci a pokud to počasí dovolí, podíváme se na šampaňské vinice z výšky 150 m z koše horkovzdušného balónu. Prohlédneme si sochu údajného objevitele šampaňského, Dom Pérignona, a nakoukneme do sídla slavného šampaňského domu "Moët et Chandon". Večer se vrátíme zpět, povečeříme u vinaře nebo v místní restauraci a ochutnáme různé typy šampaňského.

3. den - sobota: NÁVŠTĚVA STAROBYLÉHO MĚSTEČKA AY

Po snídani odjedeme do mekky šampaňských Premier Cru, městečka Ay, ve kterém sídlí věhlasné šampaňské domy jako např. Bollinger nebo Veuve Cliquot a kde navštívíme nejstarší šampaňské družstvo "Cité du reims-1Champagne", kde si prohlédneme expozici tradičních šampaňských řemesel a dozvíme se mnohé o historii výroby a prodeje tohoto slavného nápoje a samozřejmě ochutnáme. Po lehkém obědě se projdeme po uličkách městečka a vrátíme se zpět k našemu vinaři, který pro nás připraví tématickou večeři s ochutnávkou.

4. den - neděle: SRDCE FRANCIE - KATEDRÁLA V REMEŠI

Po snídani odjedeme do Remeše, uložíme zavazadla v úschovně a půjdeme si prohlédnout slavnou remešskou katedrálu a přilehlý Palais de Tau. Dozvíme se mnohé o historické důležitosti velkolepé katedrály pro francouzský národ a odjedeme flixbusem na letiště v Paříži. V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Prahy. 

 
Cena zahrnuje:
 • zpáteční letenku Praha-Paříž, změna termínu možná v ceně letenky
 • transfery z/na letiště do ubytování, přeprava po městě, k vinaři, do Épernay a do Aÿ
 • 3x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji se snídaní (ubytování u vinaře nebo v hotelu typu Ibis Budget)
 • 1x vstupné do musea Cité du Champagne v Aÿ v hodnotě 22 EUR
 • 3x lehký oběd v hodnotě 15-20 EUR/osobu 
 • 3x večeře v hodnotě 37 EUR/osobu 
 • služby průvodce po celou dobu pobytu 
 • brožuru o navštívených oblastech a vinařstvích
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění 
 • pojištění refundace letenky v případě storna letenky (cca 2900 Kč)
 • jiné než kabinové zavazadlo (příplatek cca 10 EUR za check-in zavazadlo)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (cca 2000 Kč)

* Cena zájezdu závisí na ceně letenky a může být upravena podle aktuální nabídky leteckých společností - kontaktujte nás pro potvrzení aktuální ceny a REZERVUJTE CO NEJDŘÍVE!!!

Minimální počet osob pro realizaci zájezdu: 6
Vyhrazuje právo na změny programu podle aktuálních okolností
Zájezd je organizován ve spolupráci s www.ckevasulcova.cz