Domaine Laurent et Catherine BEUVIN

Domaine Laurent a Catherine BEUVIN

 

Milovníci vína, ale dokud se zahraniční vína svět je v roce 2006 jsme si vzali skok tím, že koupí 10 ha v jednom kusu Cru Bourgeois se nachází v Jau-Dignac a Loirac, v severních medoc 

Styl našich vín nadále dominuje pojem potěšení. Čerstvé vůně a kulaté, pružné třísloviny slouží tomuto vínu rychle po lahvích dva až tři roky po sklizni. 

Pro nás je víno nedílnou součástí francouzské historie, dědictví a kultury. Tam je také bohatství našich terroirů, které všechny země světa závistí a že musíme nejen respektovat, ale i udržovat je, aniž bychom je zkreslovali. Být schopen přispět k zachování tohoto dědictví tím, že respektuje půdu, je nejen neocenitelnou šancí, ale také ctí.

Naše víno, přejeme si, aby to byl vektor pohodlí a potěšení sdílet teplé a pravé chvíle s rodinou nebo přáteli. Doufáme, že tyto cíle dosáhnou a přinesou emocí, okamžiky potěšení z vína se všemi typicitou, joie de vivre a složitostí Médocu.

Pokud se nám podaří udělat tento projekt a oceňují náš styl, jsme provedli naši vášeň ke svému konci, ale jako každý ročník je nová dobrodružství, vášeň nemá konce Sdílejte s námi toto dobrodružství ...

Žádné produkty značky Domaine Laurent et Catherine BEUVIN nebyly nalezeny...