Domaine Maltoff

Webová stránka značky: Domaine Maltoff

logo vignerons independants pro eshopmaltoff

Domaine Maltoff
Manželé Odile & Jean-Pierre Maltoffovi založili vinařství Domaine Maltoff v roce 1987 poté, co vyhráli cenu v rádiu RTL a rozhodli se poslechnout hlas svého srdce a koupit si v Coulanges la Vineuse 4,5 hektarů vinic a starý statek k rekonstrukci. Ani jeden z nich neměl vzdělání v zemědělství nebo vinohradnictví, neměli žádné zkušenosti ani nikoho z rodinných příslušníků, kdo by jim mohl být zpočátku oporou. A tak se postupně učili ručně obdělávat vinice, zvládnout jednu sklizeň za druhou a posléze i výrobu vína. První víno bylo vyrobeno v malém sklepě v suterénu domu, což byla vlastně první místnost vybavená pro potřeby vinařství.
 
A tak je léta zkušeností postupně naučila vyrábět víno, které časem získávalo na kvalitě.  Dnes už je to 30 let od existence Domaine Maltoff, celková rozloha vinic dosáhla 13 ha, jejich produkty najdete v celé Francii a už 15 let jsou stálým dodavatelem velkoobchodu Nicolas.
 
V roce 2003 uvedli do provozu 4 hostinské pokoje a tím završili aktivity Domaine Maltoff. V pokojích je možno ubytovat nadšence z řad milovníků vína, kteří chtějí strávit nějaký čas ve sklepě, objevit místní vína a nebo si poslechnout humorné historky ze života vášnivých vinařů Odile & Jean-Pierre & Maltoffových.
 

A od 2009 jim ve všem pomáhá jejich dcera Chloé....

Kontaktní informace:
Adresa: Adresa: 20 rue d'Aguesseau, 89580 , France
Email: Contact@maltoff.com
Web: http://www.maltoff.com

 

Žádné produkty značky Domaine Maltoff nebyly nalezeny...