Domaine Mont-Noir

Webová stránka značky: Domaine Mont-Noir
logo vignerons independants pro eshop
Domaine Mont-Noir

Vinařství Domaine Mont-Noir je rodinný podnik, vedený otcem a synem, hospodařící na 20 ha vinici  v Roussillonu v samém srdci francouzského Katalánska. Jeho jméno je vlastně francouzský překlad katalánského jména vesnice Montner, která se nachází 25 km od Perpignanu. 

Rychlý vývoj společnosti sebou přinesl mnohé změny, mezi jinými také mechanizaci a používání chemikálií. Tyto prostředky však otravují půdu i vodu a nechávají zahynout celým ekosystémům - a tento stav přiměl oba vinaře k tomu, aby začali hlouběji přemýšlet o přírodě a působení člověka na ni.

Od roku 2008, kdy poprvé sklidili první hrozny a kdy se začali zabývat myšlenkou na vytvoření vlastní domény, jim bylo jasné, že jejich prioritou je a vždy bude kvalita a respekt k přírodě - a vybrali si biologické zemědělství. A od té doby, každým rokem kontrolováni ECOCERTem, prokazují vysokou kvalitu své práce a skutečnost, že jim známka AB právem náleží. Certifikát je také závazek vůči vám, našim zákazníkům, spojující kvalitu našich vín s respektem k půdě a k tomu, co konzumujeme. 

Kontaktní informace:
Adresa: 15, Rue des Oliviers, 66720 Montner, France
Email: domaine.mont.noir@gmail.com
Web: http://www.domainemontnoir.com

 

Žádné produkty značky Domaine Mont-Noir nebyly nalezeny...